Vakar, šeštadienį, Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai triskart vyko į iškvietimus. Tačiau jų pagalbos iš tiesų reikėjo tik vienu atveju.

01:28 val. Kėdainių ugniagesiai vyko į M. Daukšos gatvę, gavę pranešimą, kad virtuvėje kažkas smilksta. Nuvykus į vietą, konstatuota, kad degimo požymių nebuvo, patalpos buvo uždūmintos. Ant viryklės prisvilusi keptuvė nukelta iki ugniagesių atvykimo. Patalpos išvėdintos. Dūmų detektoriaus nebuvo.

17:19 val. pagalbos prašė vyriškis, kuris pranešė, kad eidamas iš Kėdainių miesto link Šventoniškio kaimo, Kėdainių valymo įrenginių teritorijoje, įkrito į 15 m šulinį ir skęsta. Nuvykę gelbėtojai išžvalgė Kėdainių valymo įrenginių teritoriją ir apylinkes, bet nieko nerado. Vėliau, dar atliekant paiešką, gautas pranešimas iš policijos komisariato, kad pilietis rastas gyvas, sveikas, tačiau neblaivus. 19:08 val. pilietį policijos pareigūnai išsivežė, paieška buvo nutraukta. Pranešimas buvo melagingas.

Apie 19 val. pagalbos telefonu gautas pagalbos pranešimas, kad Liaudies g. 9-tame name sugyventinis neatsiliepia telefonu ir neatidaro durų, baimintasi, kad jam sutriko sveikata. Gelbėtojai, pasikėlę glaustinėmis kopėčiomis, pro langą pirmame aukšte pateko į butą ir įleido medikus bei policijos pareigūnus.

Šaltinis: Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Titulinė nuotrauka: Kėdainių Liaudies g.

Panašios naujienos