dviratis

Pastarosiomis dienomis policijos suvestinėse vėl fiksuojamos dviračių vagystės iš sandėliukų.

Pastarosiomis dienomis policijos suvestinėse vėl pradėjo šmėžuoti pranešimai apie dviračių vagystes. Dažniausiai ilgapirščiai juos išsivaro iš nesaugomų gyventojų sandėliukų. Kai kurių, nuo vagių nukentėjusių asmenų nuostoliai siekia šimtus eurų.

Spalio 8-ąją, ketvirtadienį, gautas 65 metų kėdainietės pareiškimas, kad apie 10 val. ryto ji pastebėjusi, kad, nukirpus metalinę ąselę, buvo patekta į jai priklausantį sandėliuką, esantį Chemikų gatvėje. Iš vidaus buvo pavogtas mėlynos spalvos 5 bėgių vyriškas kalnų dviratis. Moteriai padaryta 210 eurų žala.

Spalio 6-ąją į policiją kreipėsi kėdainietis – jis apie 8.10 val. pastebėjo, kad iš namo rūsio (esančio Kėdainiuose, Liepų al.) sandėliuko pavogti du dviračiai. Vienas dviračių buvęs raudonos spalvos rėmu ir pavadinimu SPECIALIZED. Jo vertė – 500 eurų. Kitas – juodos ir salotinės spalvų rėmu ir pavadinimu BULLS. Dviratis buvęs BMX tipo, jo vertė – 1300 eurų. Žala – 1815 eurų.

Spalio 4-ąją dviračio vagystę pastebėjo Kėdainių miesto Josvainių gatvės gyventoja. Iš namo rūsio, sugadinus sandėliuko durų pakabinamą spyną, patekta į vidų ir pavogtas raudonos spalvos sportinis dviratis. Kartu paimtos ir trys pakuotės obuolių sulčių. Žala – 117,50 eurų. Moteris nurodė, kad 3.45 val. girdėjo bildesį prie rūsio, bet dėmesio nekreipė.

Dar viena pastarąją savaitę vykusių dviračių vagysčių fiksuota Kėdainiuose, A. Kanapinsko gatvės name. Spalio 2-ąją moteris pastebėjo, kad, nupjovus pakabinamą spyną, pavogtas kalnų dviratis. Žala – 260 eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.