Kandidatas į Kėdainių rajono merus Saulius Grinkevičius: „Mažiau pažadų, daugiau darbų“

2017 metų pavasarį, rajonui vadovaujant merui Sauliui Grinkevičiui, gerokai veidą pakeitė Kėdainių Gegučių parkas, tapęs aplinkinių gyventojų mėgstama poilsio vieta. Jame netrūksta nei žaidžiančių vaikų, nei jaunimo, nei vidutinio amžiaus miestelėnų, nei senjorų.

Praėjusios kadencijos rajono mero S Grinkevičiaus teigimu, daugiabučių gyvenamųjų namų apsuptyje esantis Gegučių parkas vėl tapo Kėdainių gyventojų pamėgta poilsio vieta. Čia net prastesniu oru visada sutiksi vaikštinėjančius miestiečius.

Gegučių parke. (Kėdainių mugės archyvo nuotr.)

Šalia parko įrengta spalvinga vaikų žaidimo aikštelė, pastatyti treniruokliai. Per Kėdainių 655-ąjį gimtadienį Gegučių parke atsirado lauko bibliotekėlė – tad čia galima ne tik pasivaikščioti, bet ir rasti įdomią knygą.

Parkas yra greta daugiabučių namų, kur gyvena daug miestiečių, tai dabar žmonės turi kur gerai praleisti laisvą laiką.
„Ačiū Audriui Vasiliauskui, kad jis parodė iniciatyvą sutvarkyti parką. Tokios iniciatyvos, kylančios iš pačių žmonių, mums, rajono vadovams, ypač brangios“, – sako buvęs meras S. Grinkevičius.

„Ryto“ progimnazijos technologijų mokytojas, skulptorius Audrius Vasiliauskas susitiko su kadenciją pradėjusiu rajono meru S. Grinkevičiumi, kad pristatytų savo sumanymą atnaujinti Gegučių parko skulptūras. Skulptorius siūlė ne tik atnaujinti senąsias laiko gerokai apgadintas skulptūras, bet ir sukurti naujų elementų, kurie leistų šias parko puošmenas padaryti funkcionalias. Tuometiniai rajono vadovai pritarė tokiam sumanymui ir vasarai įsibėgėjus buvo imtasi darbų.
Iš viso buvo atkurta trylika objektų su keliomis dešimtimis detalių. Čia taip pat atsirado naujų kūrinių. Dalis skulptūrų tarnauja kaip laipynės ar treniruokliai, kitos – puikūs suoliukai.

„Gegučių parkas – graži ir miestiečius viliojanti vieta. Šaunu, kad ji tapo patraukli. Juk parkas išvalytas, įrengtas apšvietimas“, – sakė parko atnaujinimo iniciatorius A. Vasiliauskas.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 13.

Titulinė nuotrauka: Mero padėka parko atnaujinimo iniciatoriui A. Vasiliauskui.

Panašios naujienos