Jau rugpjūčio 9-ąją entuziastingi ir sportiški Kėdainių jaunuoliai savo gimtajame mieste planuoja surengti gatvės gimnastikos varžybas. Jos greičiausiai vyks „Atžalyno“ gimnazijos stadione ar aikštelėje Gegučių parke. „Sekite informaciją“, – sakė renginio organizatoriai.

IMG_8014Gatvės gimnastikos entuziastai Miša, Eimantas, Aurelijus, Ričardas ir Povilas jau kuris laikas intensyviai sportuoja bei savo pasiekimus vis pasitikrina varžybose.

„Gatvės gimnastika – tai fizinės jėgos ir ištvermės sportas, kuriame naudojant tik savo kūno svorį yra atliekami įspūdingi jėgos (ne akrobatiniai) triukai ant turniko ar lygiagrečių. Gatvės gimnastika galima užsiimti neišleidžiant nė euro. Mes po tris valandas treniruojamės maždaug keturis kartus per savaitę. Užsiimant šiuo sportu reikia turėti stiprias rankas ir stangrų kūną“, – sakė Miša.

Atletiškasis penketukas gatvės gimnastikos paslapčių mokosi patys, pratimus po keletą kartų peržiūrėję internete.

IMG_8046„Mus suburti paskatino Ričardas. Jam gimnastiką pabandyti pasiūlė draugas. Kadangi Ričardas vienas nenorėjo sportuoti, tai pasiūlė draugams. Taip ir susibūrėme entuziastai. Pabandėme, patiko, o dabar ta gimnastika bandome sudominti ir kitus“, – sakė Eimantas.

Aurelijus prasitarė, kad norinčiųjų sportuoti yra nemažai, tačiau trūksta tam tinkamų aikštelių: „Atrodo, kad nieko daug nereikia – tik lygiagrečių ir kelių skersinių bei laipiojimo sienelės. Tačiau visa tai tai turi būti tvirta, stabilu ir patogu. Mes daugiausiai treniruojamės „Atžalyno“ gimnazijos stadione, kur dabar pastatyti labai geri ir saugūs įrenginiai.“

Kėdainiečiai gatvės gimnastai šiuo metu intensyviai sportuoja, nes ruošiasi ne tik varžyboms savame mieste, bet ir planuoja jėgas išbandyti Šiauliuose bei Trakuose.

„Mes norime surengti gražų ir profesionalų renginį. Paprastai gimnastų varžybose yra kaunamasi vienas prieš vieną. Taip kovojama, kol pasiekiamas finalas. Geriausiai vertinimai skiriami už puikią dinamiką, statiką ir kombinacijas“, – sakė Miša.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.