Šiandien LKL spaudos konferencijoje oficialiai patvirtinus, kad, iš čempionato pasitraukus Gargždų „Gargždams”, 2023-2024 m. „Betsafe-LKL” čempionate rungtyniauti lieka 11 komandų. Įvyko pokyčių tvarkaraštyje ir turnyro lentelėje.

Kaip numato oficialios FIBA krepšinio taisyklės ir „Betsafe-LKL“ čempionato vykdymo nuostatai, „Gargždams“ (3-14) pasitraukus iš čempionato, visos jų sužaistos rungtynės ir jų rezultatai bus anuliuoti.

Naująja turnyrine lentele kol kas labiausiai džiaugtis turėtų Jonavos „CBet“ atstovai. Jie iš 8-os pozicijos pasistiebė iki 6-osios.

Paskutiniai nuo šiol žengia Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai.

(15min.lt)
R.Liuimienė.

Ar kitą sezoną (2024-2025 m.) LKL čempionate vis dėlto rungtyniaus 12 komandų, šiandien įvykusioje spaudos konferencijoje LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė teigė matanti galimybę vykdyti čempionatą su 12 komandų.

„Kaip ir daug kas svarsto, ar 12 komandų yra tas optimalus skaičius, ar jis turėtų būti mažesnis. Mano ir lygos prezidento (Remigijaus Milašiaus – red. past.) nuomone, įmanoma dirbti su 12 komandų”, – sakė R. Liuimienė.

LKL, „Kėdainių mugės” ir 15min. inf.

Panašios naujienos