Artėja didžiosios žiemos šventės, kada namai pakvimpa gardžiu naminiu maistu. Tačiau ką daryti, jei artimuosius norite pradžiuginti skaniais patiekalais, tačiau neturite laiko stovėti virtuvėje? O gal begaminant visos šeimos taip mėgstamą kepsnį jis netyčia išėjo ne toks, kokio tikėjotės?

Skyriaus vitrinose – tik aukštos kokybės mėsa bei jos produktai, kuri įsigyjama 60 kilometrų spinduliu nuo Kėdainių.

Skyriaus vitrinose – tik aukštos kokybės mėsa bei jos produktai, kuri įsigyjama 60 kilometrų spinduliu nuo Kėdainių.

Ne bėda. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 80 įsikūrusioje „Giraitės turgus“ prekyvietėje, vieninteliame mėsos ir kulinarijos skyriuje prekiaujama ne tik išskirtinės kokybės mėsa, bet ir mėsos gaminiais, kurie ne tik patraukliai atrodys ant šventinio stalo, bet ir visus sužavės puikiu skoniu.

Mėsa – itin aukštos kokybės
„Mūsų kulinarijos ir mėsos skyriuje galima įsigyti aukštos kokybės šviežios mėsos bei mėsos gaminių itin palankiomis kainomis. Artėja didžiosios žiemos šventės, tad pas mus galite įsigyti specialiai ir šv. Kūčių, ir šv. Kalėdų stalui skirtos produkcijos“, – sakė mėsininkas Magomedas Velijevas. „Giraitės turguje“ esančiame skyriuje galima įsigyti aukščiausios rūšies žalios mėsos: kiaulienos, veršienos, kokybiškos jautienos, ėrienos.
„Mūsų parduodama mėsa yra itin geros kokybės. Pavyzdžiui, labai sunku nusipirkti tikros jautienos, o ne karvienos. Tačiau pas mus pardavinėjama jautiena ir yra tikra jautiena. Noriu pabrėžti, kad visa mėsa į prekyvietę atkeliauja ne didesniu kaip 60 kilometrų spinduliu nuo Kėdainių. Gauname mėsos iš skerdyklų, ūkininkų, eksperimentinių ūkių – patirties, kaip išsirinkti gerą mėsą, tikrai turime“, – pasakojo M. Velijevas.

Gaminiai papuoš šventinį stalą
Visa mėsa yra išpjaustyta ir paruošta apdorojimui stengiantis, kad pirkėjas kuo mažiau įdėtų pastangų prieš ką nors iš jos gamindamas.
„Pjaustome mėsą taip, kad be didelių pastangų paruoštas gaminys būtų tinkamas šventiniam stalui, atrodytų ir skaniai, ir gražiai. Pavyzdžiui, kai kas mėgsta ėrienos koją kepti orkaitėje, norintieji galės įsigyti veršienos kumpio, nugarinės, jautienos vidinės filė, antrekotų“, – pasakojo jis.
Beje, norintiems pajausti vaikystės skonį, skyriuje galima įsigyti kiaulienos su svilinta odele.
„Iš vietinių ūkininkų esame užsisakę tikros retenybės – lietuviškos kiaulienos su svilinta odele. Iš tokios mėsos paruošti gaminiai yra ypač skanūs“, – tikino M. Velijevas. Ypatingo skonio kiaulienos nereikės ieškoti kaimuose – tereiks užsukti į „Giraitės turguje“ įsikūrusį mėsos ir kulinarijos skyrių.

Jūsų pageidavimui – jau paruošta produkcija
Skyriuje galima įsigyti ir mėsos pusgaminių, mėgstamų kasdien – kepsnių, dešrelių, šašlykų, šonkauliukų. Čia galima įsigyti ir šventėms skirtų pusgaminių: vyniotinių, šonkaulių kelmų, pjaustytos šoninės.
„Nusipirkite ir viskas, ką reiks daryti šventinę dieną, – gaminį tiesiog iškepti. Garantuoju, kad namus užlies subtilus ir gardus kepamos mėsos kvapas. Be to, jei mėsos pusgaminius pas mus užsisakysite kiek anksčiau, yra galimybė pačiam pirkėjui pakoreguoti gaminio skonines savybes, pavyzdžiui, įdėti jūsų pageidaujamą prieskonių kiekį“, – sakė jis.
Jei visiškai nėra galimybių stovėti prie puodų, galite įsigyti ir jau pagamintų ir iškeptų gardžių mėsos patiekalų.
„Siūlysime jau pagamintus mėsos vyniotinius bei labai skanios naminės šaltienos“, – šypsojosi mėsininkas.

Produkcija gaminama rankomis
Šiame skyriuje galima įsigyti ir gardžių patiekalų, skirtų šventiniam Kūčių stalui.
„Siūlome ne tik mėsiškus, bet ir tradicinius Kūčių stalo patiekalus: grybus su silkute, keptas žuvytes. Taip pat mūsų skyriuje yra didelis įvairių mišrainių, salotų pasirinkimas. Siūlome ne tik tradicinę baltąją mišrainę, bet ir žuvies, silkės, grybų. Jos tiks tiek šventiniam stalui, tiek ir kasdienai“, – sakė jis.
M. Velijevas, pasakodamas apie šiame skyriuje parduodamus mėsos gaminius, akcentavo, kad visi jie pagaminti ne pramoniniu būdu, o rankomis.
„Atvažiavę artimieji ir draugai net nesupras, kad pagaminta ne namų virtuvėje, o nusipirkta. Be to, noriu pabrėžti, kad visi mūsų gaminiai yra pagaminti be sintetinių maistinių priedų, žymimų E raidėmis. Mes nesiorientuojame tik į gražią išvaizdą – mums svarbiausia yra skonis“, – sakė jis.

Šimtmečių patikrinti receptai
Pasak pašnekovo, visų mėsos gaminių receptūra yra autentiško ir išskirtinio, tačiau pritaikyto lietuviui skonio.
„Receptai yra originalūs, atvežti iš mano gimtinės Dagestano. Pagal šiuos receptus buvo gaminama ne vieną šimtmetį, tad skonis yra ilgametis, laiko išbandytas ir patikrintas, tačiau subalansuotas ir lietuvio skoniui. Mėsos gaminius tiekiame ir aukščiausio lygio restoranams, kurių lankytojai vertina išskirtinį ir gerą skonį“, – sakė M. Velijevas.
Į „Giraitės turguje“ įsikūrusį mėsos ir kulinarijos gaminių skyrių apsipirkti atėję kraštiečiai gali kreiptis į savo sritį puikiai išmanančius pardavėjus ir gauti patarimų, kaip nusipirktą mėsą kuo geriau ir skaniau paruošti, atskleisti visas gerąsias mėsos skonio savybes.

Pristato kalėdinę akciją
Šiais metais kraštiečiai turės išskirtinę galimybę įsigyti geros kokybės mėsos už itin patrauklią, net kelis kartus mažesnę nei prekybos centruose, kainą.
„Siūlome žmonėms įsigyti visą ėrienos, veršienos skerdeną, kurią mes pagal pageidavimą supjaustysime. Skerdenų svoriai nėra dideli, kainos nesikandžioja, tad vienas ar keli žmonės, užsisakę pas mus, sutaupys žymiai daugiau pinigų nei pirkdami mėsą prekybos centre. Pirkėjai ne tik sutaupys, bet ir per šventes galės gardžiuotis puikiais mėsos patiekalais. Tikriausiai mėsos dar ir liks, tad eksperimentuoti galėsite ir po Naujųjų metų“, – išskirtinę galimybę sutaupyti pristatė M. Velijevas.
Kainų nekels
Pasak pašnekovo, jų tikslas – tiekti kokybišką mėsą už patrauklią kainą, tad prieššventiniu laikotarpiu kainos keliamos tikrai nebus.
„Prekybos centrai artėjant šventėms susikelia kainas, pavyzdžiui, kiaulienos sprandinė gali kainuoti net 20 proc. daugiau nei įprastomis dienomis. O mes norime parduoti, bet ne apiplėšti žmones“, – tikino jis ir pridūrė, kad įvairios labdaros akcijos jiems nėra svetimos.
„Remiame draugijas, šelpiančias nepasiturinčius asmenis – joms paaukojame mėsos, dalinamės receptais. Į mūsų skyrių apsipirkti ateinantiems senjorams, kurie gyvena sunkiau, nevengiame suteikti ir nuolaidų – šeštadieniais, po 12 val., savo produkciją jiems parduodame net iki 25 proc. pigiau“, – tikino pašnekovas.

Kokybė neapvils
Tad nenumaldomai artėjant šventėms visus maisto ruošimo rūpesčius patikėkite savo srities žinovams – gardūs mėsos gaminiai ne tik papuoš jūsų šventinį stalą, bet ir nepaliks abejingo nė vieno jį skanavusio artimojo ar draugo.
„Pirkdami pas mus tikrai neapsiriksite ir įsigysite geros, kokybiškos mėsos už prieinamą kainą. Tai viena iš nedaugelio vietų, kur įsigytos mėsos kokybė jūsų neapvils. Kokybės ir kainos santykis čia yra vienas geriausių. Garantuoju, kad to tikrai nerasite prekybos centruose“, – šypsojosi M. Velijevas.
„Giraitės turgavietėje“ tėra vienintelis mėsos ir kulinarijos skyrius, kurį rasite maisto produktų pardavimo paviljono gale, dešinėje pusėje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.