Sūduviečiai namuose „Optibet A lygos“ čempionato 4-ojo turo dvikovoje 1:0 (1:0) įveikė garbingai kovojusį Kėdainių „Nevėžį“, kuris suklupo antrą sykį.

Pirmą sykį šiemet marijampoliečiams pavyko pasižymėti pirmame kėlinyje. Po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos kamuolio sulaukęs Kule Mbombo 15-ąją minutę taikliai smūgiavo antru lietimu.

24-erių puolėjas iš Kongo Demokratinės Respublikos pasižymėjo antrame susitikime iš eilės ir savo sąskaitoje turi 2 taiklius smūgius.

„Nevėžis“ po praleisto įvarčio nepalūžo ir su Aleksu Kyeremeh‘u priešakyje sugebėdavo varžovams kelti nemažai problemų aikštės viduryje. Tiesa, iki baudos aikštelės šeimininkai Vitalijaus Stankevičiaus kariaunos beveik neprisileisdavo.

Po pertraukos „Sūduva“ turėjo gerą šansą padvigubinti rezultatą, tačiau K. Mbombo nepasinaudojo gera proga – puolėjo smūgį atrėmė Kėdainių komandos vartininkas Sergijus Melašenko. Kiek vėliau puolėjas standartinės padėties metu pavojingai mušė galva.

Svečiai ne sykį atakavo aštriai, bet galutiniam smūgiui ar lemiamam perdavimui pritrūkdavo tikslumo. Kita vertus, garbingai kovoję „Nevėžio“ futbolininkai nusipelnė pagyrų, kadangi grūmėsi negailėdami savęs ir sukėlė varžovams nemažai vargo.

„Sūduva“ iškovojo antrą pergalę šiame sezone ir turi 6 taškus, o Kėdainių ekipos sąskaitoje – tie patys 3 taškai.

„Nevėžio” sudėtis: Sergij Melašenko, Tomas Rakašius,  Karolis Rukuiža, Aleksandr Dovhij, Aretas Gėgžna, Deividas Gražys, Janis Krautmanis, Alex Kyeremeh, Arminas Lukoševičius,  Junior Timite, Julius Kasparavičius. Atsarginiai žaidėjai: Robertas Granauskas, Martynas Medelinskas, Soichiro Suzuki‘s , Motiejus Burba,  Erikas Makauskas , Rokas Župerka, Lukas Berednikovas.

„Buvo sunkios rungtynės prieš Marijampolės ekipą, bet, manau, tai nuteikia pozityviai. Visa komanda stengėsi. Deja, trūko aštrumo, greitesnių ir tikslesnių perdavimų, smūgių į vartus. Sakyčiau, jog mano debiutas A lygoje pavykęs, tik iki labai gero pritrūko įvarčio, – po rungtynių sakė „nevėžietis“ A. Gėgžna. – Su Kauno „Hegelmann Litauen“ bus tikrai įdomus susitikimas. Tiek mums, tiek varžovams reikės pergalės. Kova bus iki paskutinės minutės.“

Kitas „Optibet A lyga“ rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais balandžio 3 d., šeštadienį, Kaune su „Hegelmann Litauen“.