Kėdainių rajono ugdymo įstaigose įsibėgėjo Garbės dienų renginiai. Jų metu pagerbiami labiausiai  pasižymėję konkursuose, olimpiadose, sportinėse varžybose mokiniai bei juos ruošę pedagogai. Tokios šventės – tai proga pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ.

„Daumantai LT“ atstovas V. Pikelis įmonės vardu apdovanojo geriausią progimnazijos mokytoją – I. Neliupšienę.

„Daumantai LT“ atstovas V. Pikelis įmonės vardu apdovanojo geriausią progimnazijos mokytoją – I. Neliupšienę.

Garbės diena buvo paminėta Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje. Šventėje buvo pagerbta daugiau nei pusantro šimto mokymo įstaigos bendruomenės narių, kurie per šiuos mokslo metus pasiekė laimėjimų mokslo, saviraiškos srityse ir taip garsino savo mokyklos vardą. Pagerbti ir pedagogai, ruošę mokinius.

Didžiuojasi visais bendruomenės nariais
Pasak „Aušros“ progimnazijos direktorės Neringos Vaicekauskienės, Garbės diena – puikus metas padėkoti visus metus sunkiai dirbusiems mokiniams bei mokytojams ir pasidžiaugti jų laimėjimais.
„Šiandien pagerbėme išties nemažai vaikų – net 129 – ir maždaug 30 mokytojų. Aš jais visais be galo didžiuojuosi. Vaikai labai gabūs, labai viskuo domisi, turi kuo pasigirti. Šiandien man, kaip šios mokyklos direktorei, yra pirmoji tokia Garbės diena, tad labai džiaugiuosi, kad esu šios bendruomenės dalis“, – sakė N. Vaicekauskienė.
Šiuo metu „Aušros“ progimnazijoje mokosi 720 mokinių.

Pradinių klasių mokinė U. Masilionė atsiima padėką už pasiekimus moksle.

Pradinių klasių mokinė U. Masilionė atsiima padėką už pasiekimus moksle.

Įvertino mero padėkomis
Šventės metu mero padėkomis buvo įvertinti patys geriausieji. Jas įteikė savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis. Jis pasidžiaugė, kad šioje mokykloje vyksta jau šeštoji Garbės diena, kad gausi mokyklos bendruomenė geba būti kartu. Padėkomis įverti: Povilas Neliupšis, Goda Ivaškevičiūtė, Urtė Karvelytė, Justina Kuprijanovaitė, Laimis Jurkėnas.
„Daumantai Lt“ skyrė apdovanojimą geriausiai mokytojai
Atskirą padėką ir apdovanojimą geriausiam progimnazijos mokytojui jau ne pirmus metus skiria Kėdainių padažų ir pagardų gamintojas „Daumantai LT“. Įmonės atstovas Virmantas Pikelis iki pat apdovanojimo ceremonijos neatskleidė, kam šiais metais įmonė skyrė geriausios mokytojos apdovanojimą. Šįsyk jis atiteko anglų kalbos mokytojai metodininkei Ingridai Neliupšienei. „Pats šią mokytoją pažįstu asmeniškai – tai išties puikus žmogus, pareiginga, savo darbui atsidavusi mokytoja, į darbą įdedanti daug širdies. „Daumantai LT“ jau ne vienerius metus skiria šį apdovanojimą, mat pagarbos ir dėmesio niekada nebūna per daug“, – sakė V. Pikelis.

Jaunasis muzikos talentas ir pirmūnų pirmūnas
Progimnazijos mokinys Povilas Neliupšis, besimokantis vien dešimtukais, puikiai grojantis akordeonu ir įvairiuose konkursuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje pelnantis aukščiausius apdovanojus drąsiai gali būti vadinamas pačiu geriausiu progimnazijos mokiniu, tikru pirmūnų pirmūnu.
„Tokie apdovanojimai išties skatina siekti dar daugiau. Kai visas metų darbas yra įvertintas, išties labai smagu. Malonu gauti apdovanojimą, tačiau jis ir įpareigoja. Man labiausiai sekasi tikslieji mokslai – matematika, fizika. Tačiau lietuvių kalba man taip pat patinka“, – šypteli vaikinas. Jo mokymosi rezultatai – išties įspūdingi, mat jaunuolis mokosi kone vienais dešimtukais – jo vidurkis šiuo metu siekia 9,7 balo. Paklaustas, ar daug laiko skiria mokslams, jis patikina, kad laisvalaikio stoka nesiskundžia – laiko lieka ir atsipalaidavimui.
Būsimasis gydytojas
P. Neliupšis yra išskirtinai talentingas jaunasis akordeonistas. Šiais metais jis baigia muzikos mokyklą. „Artimiausiu metu nusimato koncertai su ansambliais, tačiau planuoju pasirodyti ir Gatvės muzikos dienoje. Vasarą taip pat žadu per daug neatsipalaiduoti, o nemažai dirbti, kad rugsėjį būtų puikus startas“, – sakė P. Neliupšis.
Jaunasis talentas planuoja po aštuonerių metų stoti į konservatoriją ir toliau gilintis į akordeono specialybę.
„Jaučiuosi gerai“, – šypteli dar vienas gabus progimnazijos mokinys Arnas. „Man sekasi visose mokslo srityse – labai patinka matematika, lietuvių kalba. Mokslams skiriu nemažai laiko, mat dar lankau Kalbų bei Muzikos mokyklas. O visam tam reikia nemažai laiko ir pastangų. Tačiau moku susiplanuoti laiką ir visur spėju. O ateityje norėčiau tapti gydytoju“, – šypteli penktokas Arnas.

Šėtos gimnazijos direktorius M. Danilevičius su gimnazistu dvyliktoku T. Zubrumi.

Šėtos gimnazijos direktorius M. Danilevičius su gimnazistu dvyliktoku T. Zubrumi.

Gimnazijos garbė Šėtoje
Garbės diena buvo paminėta ir Šėtos gimnazijoje. Tądien susirinkusi gausi mokyklos bendruomenė pagerbė geriausiuosius ir pažangiausiuosius.
„Tai tradicinis renginys, atspindintis mūsų bendruomenės požiūrį į pagarbą, į dėkingumą, į darbą. Šiuo renginiu mes norime išreikšti dėkingumą gimnazijos bendruomenės nariams, kurie garsino mokyklą. Turime daug mokinių, kurie buvo apdovanoti už akademinius pasiekimus, už pažangumą, už sportinius rezultatus. Labai daug pradinių klasių vaikų laimėjimų“, – sakė gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius.
Jis pridūrė, kad tądien išskirtinius apdovanojimus – mokyklos herbo simbolius obuolius – gavo du mokytojai ir du mokiniai. Mokytojai Zinaida Kleivienė ir Vladas Kiaulakis juos gavo už mokinių puikų sportinį paruošimą varžyboms. Dar du obuoliai buvo įteikti mokiniams, sportinių komandų kapitonams.
Mokytoja Z. Kleivienė čia dirba nuo pat studijų baigimo – jau daugiau nei 22 metus. „Džiaugiamės vaikų pasiekimais, ypač sporte. Kvadrato varžybose Lietuvos mastu Šėtos gimnazija užima III vietą, lengvosios atletikos trikovės varžybose mūsų gimnazija užima II vietą“, – sakė pradinių klasių mokytoja.
Dvyliktokas Tadas Zubrus gimnazijoje mokosi nuo penktos klasės. „Mano pasiekimai labiausiai susiję su sportu – sportuoju pas mūsų trenerį V. Kiaulakį. Esu pasiekęs puikių rezultatų: Lietuvoje buvau tapęs šuolio į tolį vicečempionu. Praėjusiais metais tapau bronzos medalio laimėtoju. Man patinka dalyvauti įvairiose gimnazijoje organizuojamose šventėse, o kai kurie mokytojai tapę kaip draugai“, – sakė gimnazistas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.