Šeštadienio vakarą Kėdainiuose esančioje Josvainių gatvėje aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos, skubėta gesinti gaisro name, kuriame gyvena trys šeimos. Deja, aukų neišvengta. Gaisre žuvo 72-iejų metų vyras. Tai jau pirma gaisro auka Kėdainių rajone šiais metais.

Žinia apie Josvainių gatvėje kilusį pražūtingą gaisrą ugniagesius gelbėtojus pasiekė 19.41 val.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, Bendruoju pagalbos telefonu paskambino pro šalį važiuojantis asmuo, kuris pranešė matęs, kad iš degančio namo išbėgo vyriškis su daiktais. Ugniagesiai gelbėtojai į nelaimės vietą atvyko vos po 3 min., vieno aukšto medinis pastatas su palėpe jau degė atvira liepsna. Gaisras gesintas iš keturių autocisternų.

Kai ugniagesiai gelbėtojai su kvėpavimo takus apsaugančiais aparatais išžvalgė namą, kuriame gyveno trys šeimos, 19.55 val. rado vyro (g. 1950 m.) kūną be gyvybės ženklų.

Gaisro metu aprūko viso namo vidaus patalpos, sudegė 1 lova, kušetė, nuo karščio išdužo plastikinių langų stiklai. „Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus žmogaus elgesio su ugnimi, bet tikroji priežastis paaiškės atlikus tyrimą. Kadangi žuvo žmogus, įvykį tiria ir policija“, – informavo ugniagesių atstovė spaudai Dž. Vaitkevičienė.

Skaudžių pasekmių gal būtų išvengta, jei patalpose būtų įrengtas dūmų detektorius. Šiame pastate šio svarbaus prietaiso, galinčio išgelbėti žmonių gyvybes, deja, nebuvo.

Sekmadienio rytą į nelaimės vietą dar kartą buvo atvykęs Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas, kad įsitikintų, ar gaisravietėje nebeliko smilkstančių židinių. Seni mediniai pastatai neretai būna apšiltinami spaliais, jei kokia žiežirba ant jų patenka, gali įplieksti ugnį net ir po kurio laiko.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, gaisre, savo paties namuose, žuvo 72-iejų metų vyras. Pirminiais duomenimis, vyrą galimai pražudė neatsargus rūkymas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

„Kėdainių mugės“, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Kauno apskr. VPK inf.

„Kėdainių mugės“ nuotraukos

Panašios naujienos