Penktadienį, baigiantis darbo dienai, Kėdainių miesto seniūnijos pastate pasirodė dūmai. Juos pastebėję žmonės skambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir kvietė ugniagesius. Jų būstinė yra visai netoli, tad greitai atvykta į vietą. Ugnis didelių nuostolių nespėjo padaryti.

Apie miesto seniūnijos administraciniame pastate (S. Jaugelio Telegos g.) kilusį gaisrą pranešta kelios minutės po 16 val. Kadangi tai viešosios paskirties pastatas ir jame galėjo būti žmonių, į įvykio vietą išsiųsti keli ugniagesių ekipažai, medikai bei policija.

„Atvykę ugniagesiai gelbėtojai išsiaiškino, kad viename iš kabinetų (4×4 m dydžio) dega kalėdinis vainikas, užsidegė nuo žvakės. Ugnis buvo sparčiai užgesinta, o patalpos išvėdintos. Žmonės įvykio metu nenukentėjo, tačiau apdegė stalas, aprūko kabineto sienos ir lubos.  Patalpoje dūmų detektoriaus nebuvo“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Tokių gaisrų pasitaiko

Pasak ugniagesių, tokių įvykių, kai dėl neatsargaus žmonių elgesio užsidega kalėdiniai vainikai, eglutės ar kitos šventinės puošmenos, pasitaiko kasmet. Vienais atvejais ugnis įsiplieskia dėl elektrinių girliandų, kitais – nuo žvakių. Todėl gyventojai turėtų būti atidūs ir atsargūs, nepalikti minėtų daiktų be priežiūros. Išeinant iš patalpų būtina išjungti girliandą iš elektros tinklo, įsitikinti, kad žvakės išties yra užgesusios ir nekels gaisro pavojaus.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

„K.m.“ nuotr.