Jau rašėme, kad sausio 23-osios popietę gaisras suniokojo traukinių stoties keleivių laukimo salę. Policija įtaria galimą padegimą.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 dalį. Įtarimai kol kas niekam nepareikšti.

Priminsime, kad sausio 23 d. po 15 val. Bendruoju pagalbos telefonu buvo pranešta, kad S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje dega Kėdainių geležinkelio stotis, patalpose matyti liepsnos, iš pastato veržiasi dūmai. Atvykus ugniagesiams, laukimo salė buvo uždūminta, viduje degė kavos pardavimo automatas. Jis gaisro metu išsilydė, aprūko salės sienos ir lubos. Nuostoliai gali siekti apie 5 000 eurų.

AB-ės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovė spaudai Kotryna Dzikaraitė informavo, kad, kol vyks laukimo salės atnaujinimo darbai, keleiviai negalės naudotis šia patalpa laukdami traukinio. Darbai preliminariai gali užtrukti apie keturias savaites.

Jei pasitvirtins, kad gaisras sukeltas tyčia ir bus nustatytas kaltininkas, už svetimo turto sugadinimą visuotinai pavojingu būdu jam grėstų net laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Gyventojų, turinčių kokios nors tyrimui reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus.

 „Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.