Antradienio dieną ugniagesių pagalbos prireikė dotnuviškiams. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad rūsyje dega šildymo katilas.

Pagalbos prašymas pasiekė iš Dotnuvos miestelyje esančios Tilto g. Ugniagesiams apie tai pranešta 14.46 val. Po šešių minučių nelaimės vietą pirmoji pasiekusi Dotnuvos ugniagesių komanda konstatavo, kad mūrinio namo rūsyje dega pirtis (5 m²) ir priepirtis (4 m²), patalpos buvo uždūmintos.

„Apie nelaimę pranešęs namo savininkas buvo išėjęs iš pastato. Netrukus atvyko ugniagesiai iš Kėdainių ir Krakių. Gesinant liepsnas, pastebėta, kad rūksta namo rūsyje ir garaže sukrautos granulės. Jas teko perkasti ir perlieti vandeniu, kad jos vėl neįkaistų ir ugnis neįsipliekstų pakartotinai

Į gaisravietę buvo atvykę ir medikai, bet jų pagalbos neprireikė.

Įvykio metu išdegė pirties ir priepirčio medinės apdailos lentelės, apšiltinimo medžiaga. Rūsio patalpoje aprūko kambario (20 m²) sienos, lubos ir namų apyvokos daiktai. Apdegė ir sulietos vandeniu 2 t granulių. Garažo patalpose aprūko ir buvo sulieta apie 10 t granulių. Rūsio patalpose dūmų detektoriaus nebuvo.

Pačiame name dūmų detektorius buvo. Turtas draustas. Dėl ko kilo gaisras dar aiškinasi gaisrus tiriantys specialistai“, – teigė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.