Ketvirtadienį, priešpiet Juodkaimių kaime šėlo ugnis. Liepsnos niokojo daržinę ir priblokuotą pastatą, kitus statinius pavyko išsaugoti.

Apie Josvainių seniūnijoje, Juodkaimių kaime, Lauko gatvėje kilusį gaisrą ugniagesiams pranešta keliolika minučių po 11 val. Skambinęs asmuo teigė, kad dega ūkinis pastatas, bet kas yra jo viduje ir ar yra nukentėjusiųjų, negalėjo pasakyti. Į nelaimės vietą išsiųstos ne tik Josvainių, Kėdainių, bet ir Pramonės bei Dotnuvos ugniagesių komandos.

„Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Pastatas 19×8 m dydžio, medinis ir mūrinis, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Ūkiniame pastate įrengta medinė 7×8 m dydžio daržinė, joje stipriai apdegė 6 m³ malkų, 2 t anglių, 2 m³ statybinės medienos, ūkio apyvokos daiktai, gesinant gaisrą buvo išardytos sienos. Prie pastato priblokuotas 12×8 m dydžio mūrinis pastatas (nudegė perdanga, apdegė stogo konstrukcijos, nudegė 11 kv. m. stogo dangos). Išgelbėtas tame pačiame pastate esantis garažas ir lauko virtuvė. Įvykis tiriamas“, – apie nelaimę Juodkaimiuose pasakojo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Asociatyvi nuotr.