Lietuvos piliečiai balsavimu išreiškia savo nuomonę dėl referendumo, kuriuo siekiama Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo. Kraštietis verslininkas Gediminas Norkus, UAB „LINĖJA transport” vadovas: „Aš už referendumą – tai labai gera idėja”.

Pasak G. Norkaus, sienos tarp valstybių dabar yra atviros, žmonės migruoja dirbti svetur, ne tik Lietuvoje. Išvykus susikuria ir šeimos, taip pat ir tarp skirtingų tautybių asmenų.

„Šis sprendimas būtinas, nes dabar nemaža dalis tautiečių yra atribojami nuo Lietuvos. Jie galbūt grįžtų dažniau į savo gimtinę, bet tiems, kurie yra praradę pilietybę, dabar atsiranda papildomų kliūčių”, – sako G. Norkus.

Pats G. Norkus savo krovinių gabenimo – ekspedijavimo kompaniją Kėdainiuose įkūrė grįžęs iš Jungtinės Karalystės. Įmonė po daugiau kaip dešimtmečio veiklos yra žinoma tiek Lietuvoje, tiek Baltijos šalyse. O pats Gediminas, pasak žinniasklaidos, tikina niekada nesigailėjęs priėmęs sprendimą grįžti ir kurti savo verslą gimtinėje

„Kėdainių mugė” primena: kad referendumas įvyktų, turi ateiti balsuoti daugiau nei 50% rinkimų teisę turinčių piliečių. Ne mažiau kaip 50% rinkimų teisę turinčių piliečių (ne mažiau kaip 1 216 469 rinkėjų) turi biuletenyje pažymėti TAIP.

Viršelio nuotr.: G. Norkus. (UAB „LINĖJA transport” nuotr.)