Sausio 20-ąją Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje, vykusioje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) eilinėje konferencijoje naujuoju federacijos prezidentu išrinktas 39-erių metų Edvinas Eimontas.

eimontasLFF prezidento rinkimai vyko slaptu balsavimu. Konferencijos nariai po vieną keliavo prie balsavimo dėžių. Iš viso pateikti 78 galiojantys biuleteniai (iš 79 delegatų). 73 balus surinko iš Kėdainių kilęs Edvinas Eimontas, o likusius 5 balsus gavo Benas Renatas Baltusis.

„Esu sujaudintas, dėkoju delegatams už pasitikėjimą ir įpareigojimus. Tikiu, kad man vadovaujant per artimiausius ketverius metus galėsime kilstelėti futbolą į aukštesnį kokybinį lygį, kurio siekiame pagal futbolo strategijoje numatytus tikslus“, – po balsavimo sakė E. Eimontas.

39 metų E. Eimontas – ekonomistas pagal specialybę – yra sukaupęs ilgametę futbolo vadybos patirtį. Nuo 2001 iki 2011 metų jis buvo LFF projektų skyriaus vadovu. Ten E. Eimontas kuravo tarptautinius ir vietinius projektus infrastruktūros, masinio futbolo, rinkodaros srityse, administracinės veiklos ir finansinės apskaitos reorganizaciją, klubų licencijavimo sistemos, ilgalaikės futbolo strategijos rengimą.

2011 m. E. Eimontas paskirtas LFF generalinio direktoriaus pavaduotoju, o 2012 m. – generaliniu direktoriumi. Būdamas vienu iš LFF vadovų ne tik organizavo įvairių sričių veiklą, bet ir tobulinosi Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) sporto vadybos studijų programose. Ten per kelerius metus mokėsi iš žinomų Europos sporto lektorių, universitetų ir įgijo aukščiausio trečiojo lygmens diplomą. Savo sporto vadybos patirtį kaip lektorius perteikia Lietuvos sporto ir Kazimiero Simonavičiaus universitetuose.

UEFA struktūroje E. Eimontas ėjo Žiniasklaidos komiteto nario pareigas, vėliau – „HatTrick“ paramos komiteto nariu. Taip pat prieš trejus metus išrinktas Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) viceprezidentu.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.