„Optibet Pirmos lygos“ čempionato traukinys jau artėja link galutinės stoties. Kėdainių „Nevėžiui“ liko įveikti tris varžovus.

Pirma žengianti Alytaus „Dainava“ su 58 taškais jau keturiais lenkia „Nevėžį“ ir yra labai arti triumfo čempionate. Tiesa, alytiškių laukia sudėtingas tvarkaraštis: artimiausią savaitgalį jie namuose priims medalių paleisti neketinantį „Marijampolės City“, o dar po savaitės atvyks į pagrindinių konkurentų tvirtovę – Kėdainius. Sezoną jie užbaigs Šiauliuose.

Antras turnyro lentelėje esantis „Nevėžis“ sekmadienį, spalio 30 d., vyks į Šiaulius, o pirmenybes lapkričio 12 d.  užbaigs Garliavoje.

Didelę sezono dalį pergalę po pergalės skynę kėdainiečiai finišo tiesiojoje ėmė barstyti taškus. Jie jau antrą turą iš eilės slystelėjo susitikimuose su įveikiamais varžovais. Po nesėkmės 1:2 namuose su „Panevėžiu B“, praėjusį savaitgalį išvykoje 0:1 nusileista „Marijampolės City“ futbolininkams.

Marijampolėje kėdainiečiai buvo verti bent lygiųjų, bet nepasinaudojo gausiomis progomis. Rungtynių pabaigoje suveikė suvalkiečių manevras – vienintelis atliktas keitimas: į ataką pasileidęs Andrius Lekeckas 85-tą rungtynių minutę baudos aikštelėje sėkmingai kyštelėjo galvą. Tai buvo pirmasis šio gynėjo įvartis per pastaruosius dvejus metus Pirmoje lygoje.

Po pergalės „Marijampolės City“ nuo prizininkų podiumo skiria tik vienas laiptelis. Suvalkijos ekipa vienu tašku atsilieka nuo Klaipėdos „Neptūno“ (53 taškai), 3:1 pamokiusio „Šiaulius B“. „Nevėžis“ su 54 taškais – antras.

Iš šių trijų pretendentų teoriškai lengviausią finišo grafiką turi klaipėdiečiai. Jų laukia akistatos namuose su viena lygos autsaiderių Mažeikių „Atmosfera“ ir svečiuose – su Vilniaus „Riteriais B“ bei Plungės Babrungu“, kurie į aukščiausias vietas nebepretenduoja.

Pirmalyga.lt ir „Kėdainių mugės” inf.

(FK „Nevėžis“ nuotr.)

Panašios naujienos