„Nevėžio“ krepšininkai rajono moksleivius pakvietė sudalyvauti projekte „Be pykčio“ ir sulaukė nemažo susidomėjimo.

Finalinės jaunesniųjų krepšininkų kovos vyko labai atkakliai.

Finalinės jaunesniųjų krepšininkų kovos vyko labai atkakliai.

„Į kvietimą dalyvauti draugiškame 3×3 turnyre atsiliepė šešios rajono mokyklos. Mokiniai su krepšininkais varžėsi dviejose amžiaus grupėse. Džiugu, jog visi renginiai pavyko puikiai, o finalinėse kovose taip pat matėme gražų jaunųjų krepšininkų žaidimą“, – finišavus turnyrui sakė „Nevėžio“ komandos vadybininkas Donatas Maselskis.

Tam, kad savo akimis stebėtų, kaip varžosi kone trys dešimtys komandų, Kėdainių „Nevėžio“ atstovai sukorė per 320 kilometrų ir aplankė mokyklas, kuriose bendrai mokosi daugiau nei du tūkstančiai moksleivių.

Finalo metu netrūko gražių metimų.

Finalo metu netrūko gražių metimų.

Turnyro tikslas – ugdyti kultūringą ir pagarbų elgesį sporto rungtynėse, o už bent vieną keiksmažodį varžybų organizatoriai turi teisę diskvalifikuoti žaidėjus arba visą komandą.

Mokiniai neslėpė džiaugsmo, kad turėjo galimybių iš arčiau pažinti „Nevėžio“ žaidėjus. Pasak Akademijos gimnazijos kūno kultūros mokytojo Donato Jodenio, vaikai noriai dalyvavo turnyre: „Mūsų gimnazija labai sportiška, tad džiaugiamės galimybe iš arčiau pažinti mūsų krašto didįjį krepšinį. Daugelis mokjinių laukė susitikimo su krepšininkais, norėjo su jais kartu pasivaržyti. Smagu, kad tokie projektai vyksta.“

Krakiškis Lukas Jocys taikliai kamuolį į krepšį švystelėjo beveik nuo pusės aikštės.

Krakiškis Lukas Jocys taikliai kamuolį į krepšį švystelėjo beveik nuo pusės aikštės.

Džiaugtis akademiškiai tikrai turėjo dėl ko – abi šios gimnazijos komandos tapo turnyro „Be pykčio“ nugalėtojomis. Antrąsias vietas užėmė jaunieji Krakių krepšininkai, o treti liko Josvainių ir Miegėnų moksleiviai.

Krakiškis Lukas Jocys gali pasigirti finalinių susitikimų metu įveikęs daugybę priešininkų ir rungtyje „Metimas iš pusės aikštės“ taikliai švystelėjęs kamuolį į krepšį beveik nuo pusės aikštelės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.