Dvidešimt ketvirtą kartą surengtų atvirų rajono šachmatų uždavinių sprendimo varžybų iniciatorius ir puoselėtojas yra gydytojas Vilimantas Satkus. Tik jo dėka kiekvieną rudenį Kėdainiuose vyksta atviros rajono šachmatų uždavinių sprendimo pirmenybės bei „Kėdainių taurės“ varžybos.

2015 metų rajono pirmenybių nugalėtoju tapo Vilimantas Satkus (centre), antrąją vietą iškovojo jo sūnus Vidmantas Satkus (kairėje), trečiąją vietą pelnė Stasys Steponavičius.

Šįkart pasivaržyti sprendžiant šachmatų uždavinius atvyko šachmatininkai ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš kitų šalies miestų bei svečiai iš Latvijos.
Kėdainių sporto centro Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų centro pasitarimų salėje daugiau nei keturias valandas vyko atkakli kova dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų titulų.
2015 metų rajono pirmenybių nugalėtoju tapo Vilimantas Satkus, antrąją vietą iškovojo jo sūnus Vidmantas Satkus, trečiąją vietą pelnė Stasys Steponavičius.
„Kėdainių taurės“ turnyre nugalėtoju tapo Martynas Limontas iš Vilniaus, antrąją vietą pelnė Vilimantas Satkus, trečiąją – Vidmantas Satkus.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus atitinkamo laipsnio diplomais, taurėmis, medaliais.
Varžybų dalyviai nuoširdžiai dėkojo Vilimantui Satkui, jo sūnui Vidmantui Satkui už šio gražaus, intelektinio žaidimo puoselėjimą tiek mūsų rajone, tiek šalyje ir žadėjo kitais metai būtinai vėl dalyvauti varžybose mūsų rajone.