Žiemai baigiantis finišavo tradicinės Kėdainių rajono tinklinio pirmenybės.

Finale susikovė „Laumetrio“ ir „Dansukker“ komandos.

Jose šįkart jėgas bandė devynios komandos, kurios iki finalo sužaidė penkiasdešimt dvikovų.

Dėl nugalėtojų taurės susitiko „Laumetrio“ ir „Dansukker“ komandos. Pergalę šioje dvikovoje šventė jaunieji „Dansukker“ tinklininkai.

Trečiąją vietą iškovojo „Surviliškio“ žaidėjai, nugalėję „Josvainių“ komandą.

Pirmenybių organizatorius Kėdainių tiklinio klubo prezidentas Marius Šukys džiaugėsi, kad tinklinis tarp kėdainiečių populiarėja: „Smagu, kad Kėdainiuose netrūksta norinčių žaisti tinklinį. Vis atsiranda sportiško, šiam žaidimui neabejingo jaunimo. Turėjome labai šaunų turnyrą. Džiaugiamės, kad žaidimo lygis kyla, nes mūsų žaidėjai ne tik daug treniruojasi, bet ir žaidžia įvairiuose draugiškuose turnyruose.

Po šių pirmenybių dar organizuosime keletą draugiškų varžybų ir lauksime vasaros sezono.“

Iš viso pirmenybėse sužaista apie 50 dvikovų.

Nugalėtojų komandos kapitonas Mindaugas Kažukauskas džiaugėsi, kad jų antrą sezoną gyvuojantis kolektyvas tapo nugalėtojais: „Labai smagu. Esame draugiški, turime noro ir užsispyrimo sportuoti. Žaidžiame, kai tik galime, ir tos mūsų pastangos buvo puikiai vainikuotos.“

„Laumetrio“ komandos kapitonas Martynas Kielius sakė, kad jų komanda turi senas šio žaidimo tradicijas: „Mes jau seniai žaidžiame tinklinį ir smagu, kad žaidėjai tobulėja. Džiaugiamės patekę į finalą, tik gaila, kad jame pritrūko sėkmės.“

Pasibaigus pirmenybėms buvo ne tik apdovanotos nugalėtojų bei prizininkų komandos, bet ir išrinkti jų geriausi žaidėjai.

Komandoje „Dansukker“ geriausiu žaidėju išrinktas Tomas Volkevičius, „Laumetryje“ – Šarūnas Pikelis, „Surviliškyje“ – Paulius Bakevičius, „Josvainiuose“ – Albertas Maskoliūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.