Sekmadienį Klaipėdoje, „Hoptrans“ arenoje, finišavo du mėnesius trukusios pirmojo SAVY.LT Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato PRO grupės kovos. Galingai čempionate startavęs ir tarp lyderių sukiojęsis Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ finaliniame etape pralaimėjo abejas rungtynes ir apdovanojimų neiškovojo.

Finaliniame etape Kėdainių komandai atstovavo Medas Kuprijanovas, Gvidas Rupeika, Laurynas Danielius ir Arminas Kelmelis (visi – SC-„Ateitis“, RKL).

Kėdainiečiai 11:22 nusileido Klaipėdos „Neptūno“ ir 17:22 VDU ekipoms. LKL komandų akistatoje pergalę šventusiems klaipėdiečiams tai garantavo vietą ketvirtfinalyje. Kėdainiečiams liko stebėti rungtynes iš tribūnų.

Prizai ir kelialapiai

Lietuvos čempionato PRO grupėje triumfavo pirmenybių favoritai – Šakių „Vyčio-Gulbelės“ vyrai, nuožmiame finale po Aurelijaus Pukelio metimo paskutinę akimirką 20:19 įveikę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipą.

Už pergalę čempionate šakiškiai buvo apdovanoti 6 tūkst. eurų piniginiu prizu bei kelialapiu į viename Europos miestų vyksiantį FIBA „Masters“ serijos turnyrą.

Prizais taip pat buvo apdovanotos 2-5 vietoje likusios ekipos. Trečiąją vietą užėmė Kauno rajono „Tauras“, ketvirtąja tenkinosi „Telšiai“, o penktąja – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU).

Kėdainietis Paulius Semaška (nuotraukoje su kamuoliu) trečiąją vietą iškovojo atstovaudamas „Tauro“ komandai.
(„3×3 čempionatas“ „Facebook‘o“ nuotr.) Fotografas Linas Šilkaitis.

Šeštadienį baigėsi ir SAVY.LT Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato ELITO grupės varžybos. Jose triumfavo ir kelialapį į liepos 10-11 dienomis Cergy-Pontoise (Prancūzija) mieste vyksiantį FIBA „Challenger“ serijos turnyrą iškovojo AUCH ekipa.

Trijulių vasara tęsis

Trijulių krepšinio vasara sulig SAVY.LT Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato finalu tik prasidėjo – jau liepos mėnesį Klaipėdoje esančioje Hoptrans“ arenoje užvirs „Hoptrans 3×3“ turnyro kovos. Bilietus platina „Tiketa“.

ltubasketball.lt ir „Kėdainių mugės“ inf.

Titulinėje nuotraukoje: su kamuoliu – M. Kuprijanovas. („3×3 čempionatas“ „Facebook‘o“ nuotr.) Fotografas Linas Šilkaitis.