Iš Rusijoje vykusio Europos jaunių bokso čempionato grįžęs šešiolikmetis Artūras Zinkovskij didžiuodamasis rodo bronzos medalį. Toks apdovanojimas į Kėdainius atvežtas po 12 metų pertraukos, kai Europos jaunių bronza pasipuošė Nerijus Valčiukas. 

B. Šimokaitis džiaugiasi savo auklėtinio Artūro sėkme ir tiki, kad jaunuoliui pavyks įgyvendinti svajonę – dalyvauti, o galbūt ir laimėti olimpinėse žaidynėse.

B. Šimokaitis džiaugiasi savo auklėtinio Artūro sėkme ir tiki, kad jaunuoliui pavyks įgyvendinti svajonę – dalyvauti, o galbūt ir laimėti olimpinėse žaidynėse.

Nuo vienuolikos metų boksu besidomintis Artūras Zinkovskij dėkingas treneriui Broniui Šimokaičiui už gražią draugystę su sportu. „Pas trenerį Bronių mama mane atvedė už kažkokį prasižengimą namuose. Ji pasakė, kad aš esu nubaustas ir dabar turėsiu pradėti sportuoti, o kad nereikėtų manęs drausminti, tai geriausia priemonė – išsilieti ant bokso kriaušės. Iš pradžių tikrai negalvojau, kad su boksu ilgai draugausiu. Užsikabinau tada, kai pradėjo sektis varžybose, o dabar savęs be sporto nebeįsivaizduoju. Todėl nuo rugsėjo pradėjau mokytis Vilniuje Lietuvos olimpiniame centre, kur tenka ir pamokas lankyti ir dukart per dieną į treniruotes eiti“, – savo draugystę su sportu prisiminė Europos čempionato medalininkas.
Penkerius metus Artūrą treniravęs Bronislovas Šimokaitis sakė, kad su jaunuoliu jokių problemų neturėjo: „Artūras labai geras ir pareigingas sportininkas. Jis labai darbštus. Smagu, kad Kėdainių vardas nuskambėjo per visą Europą. Tokiam rezultatui reikia įdėti labai daug darbo ir pastangų. Artūras įvairiose aukščiausio lygio varžybose medalius pradėjo pelnyti dar 2010 metais, tačiau tam, kad pasipuoštų jaunių bronza, prireikė penkerių metų darbo.“Treneris pridūrė, kad Kėdainiams šis medalis kainavo maždaug 10 tūkstančių litų.
„Turime gerą bazę, nestokojame dėmesio, tad belieka dirbti ir garsinti mūsų kraštą, juk Kėdainiai turi gražias bokso tradicijas. Galiu tik pasidžiaugti, jog mano auklėtiniams šie metai buvo itin derlingi: Artūras parvežė Europos jaunių bronzą, Mindaugas Bankauskas tapo Lietuvos suaugusiųjų čempionu, o Paulius Zujevas – vicečempionu“, – auklėtinių pasiekimais gyrėsi B. Šimokaitis.
Jaunajam boksininkui už puikų pasiekimą čempionate padėkojo ne tik jo pirmasis treneris, bet ir Kėdainių sporto centro laikinasis vadovas Arnas Argustas bei Kėdainių bokso federacijos prezidentas Vilius Bobinas.
Be A. Zinkovskij, Europos jaunių čempionate dalyvavo ir kėdainietis teisėjas Gintaras Šniukšta, kuriam teko garbė teisėjauti finalinėse kovose. Pasak teisėjo, čempionate varžėsi itin aukšto lygio sportininkai, tad Artūro medalis labai vertingas.
Iš viso Europos jaunių čempionate varžėsi 254 dalyviai iš 33 šalių. Be Artūro, į Lietuvą bronzos medalį parvežė ir šilutiškis Robertas Jokulys.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.