Ieškote geresnių sąlygų savo verslui vystyti? Verslius kraštiečius, kurie vasarą ne tik dirba ar atostogauja, bet ir planuoja naujas veiklas arba plėtrą, kviečia apsilankyti Kėdainių bendradarbystės centras „Spiečius“.

Paslaugos – nemokamos

„Teikiame daug nemokamų paslaugų, kuriomis gali naudotis jauno verslo atstovai“, – moderniame ir erdviame „Spiečiaus“ biure su darbo, konsultacijų ir mokymų galimybėmis supažindina centro koordinatorė Sandra Barzdienė.

 „Spiečius“ – tai viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ įsteigta aktyvaus verslo erdvė, kurioje neseniai verslą pradėję žmonės gali visiškai nemokamai naudotis moderniomis darbo priemonėmis ir šiuolaikišku biuru.

Biure įrengtos 4 darbo vietos, kuriomis dalinasi 10 bendradarbystės centro narių. Taip pat yra   posėdžių kambarys susitikimams su klientais ar kolegomis, galimybė naudotis organizacine įranga. „Spiečiuje“ veikia spartus internetas, taip pat prireikus galima naudotis nešiojamuoju kompiuteriu, kompiuterio ekranu, projektoriumi, programine įranga. Erdvėje įrengtas ir kampelis poilsiui, galima išsivirti kavos ar arbatos, pavartyti verslo žurnalų.

Patogu – nereikia nuomotis biuro

„Norint tapti „spietiečiu“, reikia turėti savo veiklą liudijantį dokumentą ir pasirašyti su mumis sutartį vieneriems metams, sutartyje aptariamos visos naudojimosi erdve sąlygos“, – pasakoja S. Barzdienė.

Kėdainių „Spiečiaus“ paslaugomis naudojasi jo nariai programuotojai, vizualinės medžiagos kūrėjas, reklaminių tekstų lietuvių ir anglų kalbomis rašytojas, fizinės gerovės, ugdomojo vadovavimo specialistė. Prisijungė ir maža statybų įmonė.

„Spietiečiu“ ketinantis tapti kėdainietis programuotojas Simonas Zabutka kol kas išbandė galimybę naudotis biuro darbo vieta. „Kol kas man to pakanka. Tačiau žinau, kad čia pat konsultacijos vyksta, būna paskaitos, tas irgi įdomu. Apie „Spiečių“ sužinojau Užimtumo tarnyboje, nes domėjausi galimybėmis pradėti savo individualią veiklą. Pasiūlė „Spiečiaus“ lankstinuką, mane sudomino tai, kad nereikia turėti savo biuro, o gali ateiti, atsinešti savo kompiuterį ar naudotis esamu, ir dirbti“, – pasakojo vaikinas.

Mokymai – ne tik nariams

Pasak centro koordinatorės, kai kuriems verslininkams aktualiau mokymai, susitikimai, „Verslo mentorių tinklo“ renginiai ir mentorystės sesijos, verslo dirbtuvės bei kiti informaciniai ir praktiniai renginiai. „Spiečiuje“ rengiami ne tik uždari verslo ugdymo mokymai skirti nariams – vyksta įvairūs mokymai ir informaciniai seminarai, į kuriuos kviečiama visa besidominti krašto verslo bendruomenė.

Karantino laikotarpiu VšĮ „Versli Lietuva“ organizavo įvairius e. mokymus. „Karantino metu daugelio atrasti mokymai ir seminarai elektroninėje erdvėje lieka ir toliau, nes internete karantino nėra, – šypsosi S. Barzdienė. – Kviečiame ir toliau naudotis „Verslios Lietuvos“ seminarais, kurių metu sužinosite, kaip prisitaikyti prie naujų verslo sąlygų, išsilaikyti rinkoje ir nesustoti augti.“

Kėdainių bendradarbystės centras su naujais „gyvais“ mokymais ir renginiais planuoja startuoti rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje, tad besidomintiems patariama tapti nariais arba sekti Kėdainių „Spiečiaus“ paskyrą „Facebook“ socialiniame tinkle.

Pradedantiems verslą – konsultacijos

Kėdainiečiams, ketinantiems kurti verslą, centro koordinatorė teikia konsultacijas dėl tinkamos verslo formos pasirinkimo jų planuojamai veiklai, įmonių įregistravimo būdų ir proceso ypatumų.

„Spiečiuje“ laukiama ne tik darbo vietos ieškančių, verslą kurti norinčių žmonių, bet ir verslu besidominčių bei patyrusių verslininkų. „Esame atvira erdvė visiems, kurie siekia Kėdainius paversti dinamišku, aktyviu bei versliu miestu“, – pabrėžia centro koordinatorė S. Barzdienė.

Daugiau informacijos: tel. +370-678-60338, el. p. s.barzdiene@verslilietuva.lt
Jūsų laukiame: bendradarbystės centre „Spiečius“, Didžiosios Rinkos aikštėje 4, Kėdainiuose.