Praėjusią savaitę vykusiame Eismo saugumo komisijos posėdyje netrūko diskusijų, kokių sprendimų reikėtų, kad Kėdainių krašto bendruomenė jaustųsi dar saugesnė keliuose.

Eismo saugumo komisijoje netrūko diskusijų dėl kraštiečių saugumo keliuose.

Eismo saugumo komisijoje netrūko diskusijų dėl kraštiečių saugumo keliuose.

Pasak komisijos pirmininko, savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, šįkart išsiskyrė kelios grupės klausimų, kurių vieni aptarti iš karto, o dėl kitų bus tariamasi su patyrusiais specialistais.
„Šiame posėdyje buvo ne vienas prašymas įrengti pėsčiųjų perėjas įvairiose miesto vietose. Kadangi perėjų klausimas gana dažnas mūsų posėdžiuose, tai nutarėme jį spręsti kompleksiškai. Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus specialistams davėme užduotį išsiaiškinti, kiek mieste yra galimai nesaugių vietų, kur reikėtų įrengti perėjas. Visur, kur perėjos būtinos, jas tikrai įrengsime ir tai norime padaryti pagal visus reikalavimus – kad jos būtų paaukštintos, apšviestos. Tiesiog nenorime priimti sprendimų atmestinai. Jei jau darome, tai reikia padaryti gerai“, – sakė O. Kačiulis.
Posėdžio dalyviai daug diskutavo ir apie sunkiojo transporto srautus Kėdainiuose. Problema yra ta, kad vadovaudamiesi navigacijomis kai kurie vilkikų vairuotojai, važiuodami nuo Rygos, važiuoja ne aplinkkeliais, bet pagrindinėmis gatvėmis. Eismo saugumo komisijos narių manymu, kaip suvaldyti sunkųjį transportą mieste, galėtų patarti Kelių ir transporto tyrimo instituto specialistai.
„Nutarėme kreiptis į patyrusius profesionalus, kad sužinotume, kaip teisingai nukreipti transporto srautus. Norime, kad visiems eismo dalyviams būtų patogu ir saugu“, – sakė O. Kačiulis.
Šiame posėdyje nutarta pritarti prašymui pastatyti rodykles į Vytauto Ulevičiaus sodybą. Vilainiuose leista Parko gatvės 2 namo kieme pastatyti ženklą, nukreipiantį vienpusiu eismu. Chemikų gatvėje gana intensyvioje sankryžoje atsiras ženklas „Stop“, o Respublikos gatvėje dėl eismo saugumo nutarta automobilius statyti ne toje pusėje, iš kurios įvažiuojama į kiemus, bet priešingoje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.