Tilto g. tiltas kėdainiečiams tapo tikru skauduliu, nes keletą mėnesių, kol šis buvo uždarytas, vietiniams gyventojams, taip pat ir pravažiuojantiems vairuotojams, tekdavo daryti didžiulį lankstą, norint iš miesto važiuoti Vilainių kryptimi (Vilainių tiltas irgi buvo uždarytas), todėl nenuostabu, kad gyventojai, pamatę, kaip didelių gabaritų sunkvežimis apgadino gabaritinius tilto vartus, Bendrąjį pagalbos centrą tiesiog „užpylė“ skambučiais.

Kaip praneša BPC atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, dėl šio įvykio vakar vakare iš viso sulaukta 11 skambučių.

„Pirmas skambutis buvo gautas 21.10 val. Skambino moteris, įvykio liudininkė, mačiusi patį krovininį automobilį, jį nufotografavusi ir galėjusi pasakyti, koks užrašas buvo ant jo šono. Jos teigimu, vairuotojas, pravažiavęs tiltą, sustojo.

Antras skambutis gautas 21.12 val. Skambino įvykį matęs vyras. Jis taip pat paliudijo, kad krovinis automobilis sustojo ir iš jo išlipo vairuotojas.

Trečias skambutis gautas taip pat 21.12 val. Skambino liudininkė – dviračiu pro šalį važiavusi moteris.

Ketvirtas skambutis gautas 21.14 val. Skambino įvykio liudininkas, pranešęs, kad krovininis automobilis iš įvykio vietos pasišalino, ir nuvažiavęs paskui jį. Pranešėjas buvo sujungtas su policija, kuriai ne tik padiktavo automobilio valstybinius numerius (anksčiau skambinę žmonės nespėjo jų įsidėmėti), bet ir, sekdamas paskui jį, nurodė maršrutą, kuriuo važiuodamas pažeidėjas bandė slėptis.

Penktas skambutis gautas 21.16 val. Skambinusi moteris pranešė, kad krovininis automobilis iš įvykio vietos pasišalino su visais ant jo kabėjusiais atitvarais.

21.17 val. vėl paskambino pirmoji apie įvykį pranešusi moteris, kuri pranešė, kad krovininio automobilio vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos ir, sekdama paskui jį, galėjo nurodyti jo maršrutą.

Septintas skambutis gautas 21.18 val. iš anksčiau jau skambinusios dviratininkės. Ji pranešė, kad krovininis automobilis nutraukė laidus, sugadino laikiną šviesoforą.

21.22 val. paskambino vairuotojas, matęs įtartiną, apgadintą sunkvežimį ir vėliau privažiavęs apgadintą tiltą. Susiejęs šiuos įvykius, jis pasakė kryptį, kuria nuvažiavo iš įvykio vietos pasišalinęs sunkvežimis.

Paskutiniai skambučiai buvo gauti 21.28, 21.42 ir 21.50 val. iš pravažiuojančių žmonių, kurie pastebėjo apgadintą tiltą, bet paties įvykio ir tiltą apgadinusio sunkvežimio jau nematė.

Galima pasidžiaugti, kad pilietiškų žmonių dėka policijai pavyko nustatyti eismo įvykio kaltininką – vairuotoją iš Lenkijos“, – išsamią informaciją pateikė Bendrojo pagalbos centro atstovė V. Juozevičiūtė.

,,Kėdainių mugės“ nuotr.