Vakar Kėdainių mieste neišvengta eismo nelaimių. Girtas vairuotojas kliudė kelio atitvarus, kitu atveju susidūrė du lengvieji automobiliai. Vienas jų po smūgio trenkėsi į elektros stulpą, yra nukentėjusių žmonių.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, antradienio vakarą, apie 17.30 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. ir Aruodų g. sankirtoje, automobilis „Audi“, vairuojamas neblaivaus vyro (gim. 1972 m.), kliudė kelio atitvarus. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,06 prom.

Rėžėsi į automobilį, šis užskriejo ant elektros stulpo

Tą patį vakarą mieste įvyko dar vienas eismo įvykis. Kaip teigė BPC atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė, 18.20 val. pagalbos telefonu 112 praeivė pranešė, kad ties Gegučių g. ir Lauko g. sankirta susidūrė du lengvieji automobiliai. Pranešimai apie pagalbos poreikį nedelsiant perduoti greitosios medicinos pagalbos tarnybai ir policijai.

Medikai atvyko pirmieji. „Audi“ vairavęs asmuo Greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežtas į gydymo įstaigą Kaune, kitu automobiliu važiavę žmonės patyrė šoką, jie irgi buvo apžiūrėti medikų.

Pirminiais duomenimis, iš Lauko g. išvažiavusi „Audi“ trenkėsi į Gegučių g. važiavusį „VW Passat“ automobilį, kuris po smūgio atsitrenkė į ant šaligatvio stovintį elektros stulpą.

„Antrą kartą į BPC paskabinusi ta pati moteris (19.03 val.) papildomai pranešė apie pasvirusį apšvietimo stulpą. Papildyta informacija perduota policijai.

Trečias skambutis gautas 19.17 val. Skambino vieno iš automobilių keleivė. Ji pranešė, kad policijos taip ir nebuvo, žmonės vis dar laukia. Papildyta informacija, kad išsilieję automobilių skysčiai ir virsta elektros apšvietimo stulpas. Atsižvelgiant į šią informaciją, 19.21 val. buvo aliarmuoti ugniagesiai gelbėtojai“, – informavo BPC atstovė.

„Ugniagesiai atjungė abiejų transporto priemonių akumuliatorius, nušlavė 5 m² plote išsibarsčiusias automobilių duženas bei nuo kelio dangos nuplovė išsiliejusį aušinimo bei langų apiplovimo skysčius. Kadangi gatvių apšvietimo stulpas buvo pasviręs ir kilo pavojus žmonėms, teritorija atverta STOP juosta. Apie situaciją informuotos atsakingos institucijos“, – praneša ugniagesių atstovė Eglė Ruchajienė.

Pareigūnų duomenimis, „VW Passat“ vairavęs 39-erių metų vyras buvo blaivus. Ar blaivus buvo „Audi“ vairuotojas, dar tiriama.

Papildyta: Kauno apskr. VPK atstovai informavo, kad automobilio ,,Audi” vairuotojas (g. 1982 m.) irgi buvo blaivus. Kėdainių rajono policijos komisariate dėl šio eismo įvykio pradėta administracinė teisena pagal ANK 417 str. 1d. Už kelio ženklų nesilaikymą kaltininkui gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Kėdainių mugės“ nuotr.