Praėjusią savaitę Kėdainių rajone ne vienas eismo įvykis įvyko, pirminiais duomenimis, dėl saugaus atstumo nesilaikymo. Tiesa, vieną įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas.

Vilkikas atsitrenkė į „Audi“

Rugsėjo 15 d., apie 11 val. 10 min., Kėdainių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad Kėdainių raj., Apytalaukio kaime vilkikas „Scania“, vairuojamas 1980 metais gimusio vyro, susidūrė su automobiliu „Audi“, vairuojamu 1974 metais gimusio vyro.

Pirminiais duomenimis, vilkikas nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į lengvojo automobilio galą. Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs, jie, padedant pareigūnams, užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Žmonės nenukentėjo.

Kaip teigė vietiniai gyventojai, šioje kelio atkarpoje tarp Apytalaukio ir Tiskūnų eismo įvykių pasitaiko neretai.

,,Tiek lengvieji automobiliai, tiek sunkiasvoriai čia tiesiog ,,skraido“. Tik spėk trauktis arčiau kelkraščio. Labai nesaugu ir dviratininkams. Kiek mašinų jau buvo nulėkę nuo kelio, apsivertę, sunku ir suskaičiuoti.

Pastatytų kokį greičio matuoklį, tai pamatytų, kas čia darosi“, – teigia gyventojai.

Girtas vairuotojas sukėlė eismo įvykį

Kelių policijos tarnybos duomenimis, šeštadienį Pelėdnagiuose įvyko neįskaitinis eismo įvykis, kurį sukėlė neblaivus „Volkswagen GOLF“ vairuotojas (gim. 1945 m.). Jis nepasirinko saugaus atstumo, kliudė šalia stovėjusį automobilį BMW. Įvykio metu apgadinti automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Kaip teigia policijos pareigūnai, tokių įvykių nebūtų, jei vairuotojai laikytųsi Kelių eismo taisyklių.

126 punkte nurodyta, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma, taip pat palikti tokį tarpą iš šono, kad eismas būtų saugus.

,,Kėdainių mugės“, LKPT ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.