„Esame dėkingi merui Sauliui Grinkevičiui, kuris mūsų festivalio išvakarėse labai rimtai pasakė, kad ilgai pliaupęs lietus festivalio nesugadins. Pasirodo, jo žodžiai buvo lemtingi: džiaugiamės puikiu oru, jaukia nuotaika ir gera muzika“, – įsibėgėjus festivalio „Broma jazz“ renginiams šypsojosi vienas šios muzikinės šventės rengėjų Dovydas Sagaitis. 

Festivalio rengėjai Vitalis (dešinėje) ir Dovydas džiaugėsi šokėjos Orintos dovana džiazui.

Festivalio rengėjai Vitalis (dešinėje) ir Dovydas džiaugėsi šokėjos Orintos dovana džiazui.

„Šiųmetė „Broma“ buvo kitokia. Po pernai įvykusio trečiojo festivalio nutarėme, kad šio renginio kėdainiečiai turi pasiilgti ir jį žadame rengti kas antrus metus. Tačiau ir tais metais, kai festivalio nebus, kėdainiečių be džiazo nepaliekame – rengiame kuklesnius muzikinius susitikimus. Šįmet kvietėme kėdainiečius iškylauti skambant puikiai muzikai“, – sakė kitas festivalio iniciatorius Vitalis Vidikas.
Kėdainiečiai labai šauniai kuria nepakartojamą džiazo legendą. Ketvirtą kartą pakviesti pasiklausyti džiazo miestelėnai noriai rinkosi į sutartas vietas, kur skambėjo džiazas. „Šįmet mūsų susitikimai netradiciniai. Mes iškylaujame. Patogiai įsitaisę klausomės muzikos, diskutuojame su bičiuliais. Ko daugiau reikia puikiai vasaros dienai“, – šypsojosi D. Sagaitis.

Šįkart „Broma Jazz“ kvietė iškylauti. Kvietimas buvo išgirstas, nes bibliotekos pievelė vos talpino visus iškylautojus.

Šįkart „Broma Jazz“ kvietė iškylauti. Kvietimas buvo išgirstas, nes bibliotekos pievelė vos talpino visus iškylautojus.

Festivalio rengėjai džiaugėsi ir pavykusia staigmena. Džiazą kėdainiečiai praturtino baletu. „Džiazui nėra ribų. Mes parodėme, kad jis gali draugauti ir su baletu. Esame dėkingi jauniesiems šokėjams (tarp jų ir kėdainietė Orinta Mačionytė), kurie mums suteikė daug gražių akimirkų savo puikiu pasirodymu“, – sakė festivalio rengėjai.
Savaitgalį festivalio tarpstotėje buvo surengti keturi koncertai. Šeštadienį Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje vyko grupės „Reinless“ ir Kauno bigbendo bei Simonos Jakubėnaitės pasirodymas. Pirmąkart festivalį pradžiugino Petro Vyšniausko koncertas. Vakarą džiazo mėgėjai užbaigė restorano „Grėjaus namas“ salėje, o sekmadienį Daugiakultūrį centrą džiazo garsais užliejo Gediminas Karkauskas.
Kėdainiečiai neslėpė, kad šio renginio laukia visus metus. „Labai smagu, kad turime tokią muzikos šventę. Visai nesvarbu, ar tai festivalis, ar tik tarpinė stotelė tarp jo renginių. Svarbu, kad mes gauname geros muzikos dozę. Atrodo, kad net visai kita dvasia sklando virš miesto, kai į Kėdainius atvyksta džiazas“, – sakė kėdainietė Jūratė.

[tribulant_slideshow gallery_id=“205″]

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.