Praėjusį šeštadienį Kėdainių teniso klubas sulaukė daugiau, kaip pusšimčio teniso mylėtojų. Pasivaržyti teniso aikštelėse, o vakare pasiklausyti džiazo „Broma Jazz“ festivalyje, į Kėdainius suvažiavo sportininkai iš Vilniaus, Jonavos, Kauno, Druskininkų, Alytaus, Jurbarko, Šiaulių, Panevėžio, Tytuvėnų , Baisogalos, Raseinių ir, žinoma, Kėdainių.

46 vyrai ir 16 moterų stojo į kovą dvejetų teniso turnyre atnaujintame Kėdainių teniso aikštyne. Žaidžiama buvo 3 grupėse : Hard (stipriausia) vyrų – 7 poros , Middle (vidutiniai) vyrų – 16 porų ir 8 moterų poros.

Nugalėtojai ir prizininkai

Hard grupėje

1 vieta: Alfonsas Genys (Kėdainiai) ir Tomas Steponkus (Kaunas)

2 vieta: Mantas Numavičius ir Tomas Petrošaitis (Panevėžys)

3 vieta: Valdas Kupčinskas ir Aivaras Beinortas (Kėdainiai)

Paguodos prizas – Sauliui Danieliui (Baisogala) ir Juozui Stanaičiui (Vilnius).

Middle grupėje

1 vieta: Arvydas Vaišnora (Kėdainiai) ir Arūnas Pušnys (Panevėžys)

2 vieta: Rimvydas Liupševičius ir Michailas Jancevičius (Druskininkai)

3 vieta: Rimantas Stanaitis (Vilnius) ir Valdemaras Juška (Kėdainiai)

Paguodos prizas – kėdainiečių porai Laimonui Augustauskui ir Olegui Pauliukevičiui

Moterų grupėje

1 vieta: Natalija Jancevičienė (Druskininkai) ir Rūta Šiumbrienė (Alytus)

2 vieta: Raimonda Genienė (Kėdainiai) ir Aušra Kavaliauskienė (Alytus)

3 vieta: Neringa ir Gintarė Geišaitės (Kėdainiai)

Paguodos prizas – kėdainietėms Auksei Geišienei ir Vidai Paužienei.

Naujiena – dovanos dalyviams

„Galiu tik pasidžiaugti, kad vos ne per mėnesį suorganizuotas jau antras respublikinio lygio teniso turnyras atnaujintame Kėdainių teniso aikštyne“, – sakė vienas iš pagrindinių Kėdainių teniso klubo rėmėjų, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Grinkevičius.

Kėdainių teniso klubo senbuvė ir turnyro organizatorė, Raimonda Genienė džiaugėsi vieno iš pagrindinių turnyro rėmėjo „Daumantų“ dovanomis visiems dalyviams ir nugalėtojams bei prizininkams. Kėdainiečiai neatsilieka nuo teniso madų: visiems buvo įteikti starto krepšeliai su naujausia „Daumantų“ produkcija ir baltos skrybėlės saulėtą dieną.

Dar organizatoriai buvo maloniai nustebinti AB „Krekenavos mėsa“ dosnumu maitinant dalyvius ir skiriant dovanas prizininkams, ledais gaivino „DaDu“, daržovėmis vaišino „Anykščių daržovės“, o vakariene – „Grėjaus namas“.

Statinė medaus su šaukštu deguto

Teniso turnyro dalyviai pirmos dienos vakarą turiningai praleido džiazo festivalyje Kėdainių senamiestyje. Stebėjosi, kaip patys sakė, tobulais agurkiniais ledais.

Tačiau svečius iš kitų miestų glumino, o turnyro organizatorius vertė raudonuoti atnaujinto aikštyno buitinės patalpos be… šviesos.

Kėdainių teniso klubas savo lėšomis ir jėgomis pabaigė kai kuriuos rangovų paliktus nepabaigtus darbus – atsivežė ir paskleidė aikštelėse smėlio, nupirko ir sumontavo santechniką buitinėse patalpose. Dar trūksta elektros.

Tačiau Kėdainių rajono savivaldybė nemato reikalo skirti keleto tūkstančių eurų elektrai įvesti, kad teniso mėgėjai po turnyrų ar treniruočių galėtų nusiprausti ne patamsiais ir pašildytu vandeniu.

„Daugiau kaip dvidešimt metų Kėdainiuose gyvuojantis teniso klubas niekada nė į vieną rajono valdžią nėra kreipęsis dėl finansinės pagalbos, visada išsilaikė iš savo lėšų“, – sako S. Grinkevičius.

Buvęs rajono meras apgailestauja, kad pirmą kartą į savivaldybę dėl lėšų elektrai į patalpas įvesti kreipęsis klubas, gavo neigiamą atsakymą. Kai tuo tarpu kitiems rajono sporto klubams skiriamos šimtatūkstantinės sumos. (Net ir dėl COVID-19 buvus nutrūkus kai kurių veiklai – red. past.)

„Yra formuojamas požiūris, kad tenisą žaidžia tik turtingi žmonės, – stebisi S. Grinkevičius. – Noriu paneigti tą mitą. Nėra ten tų kažkokių turtuolių. Kėdainių teniso klube sportuoja labai įvairių žmonių – ir tos pačios savivaldybės administracijos darbuotojų, …“

Fotogalerija čia.

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Puikus straipsnis. Sveikinu nugalėtojus.
    Na, bet šitie valdžiažmogiai mūsų tikrai apgailėtini. Neranda pinigų teniso klube įvesti elektrą. Kėdainiečiai tai žino šitą situaciją, bet kaip jaustis prieš miesto svečius.,Kėdainių mugė „jau rašė apie tai ir niekas nesikeičia. Valdančiųjų laikysena išties parodo jų bejėgiškumą. Jie net nepanašūs į tautos atstovus. Kaskit sau duobę, kol patys ir įkrisit. Gėda Tamuli. Gėda!!!!

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.