Pirmąjį balandžio šeštadienį Kėdainių rajono dviratininkai, pasikvietę kolegų iš kitų miestų, surengė pirmąsias sezono atviras dviračių sporto individualių lenktynių pirmenybes. 

Leonidas Šlevas tarp vyresnių kėdainiečių pasiekė antrosios vietos rezultatą, o bendroje įskaitoje liko penktas.

Leonidas Šlevas tarp vyresnių kėdainiečių pasiekė antrosios vietos rezultatą, o bendroje įskaitoje liko penktas.

Jose jėgas bandė 39 sportininkai mėgėjai. Kad išsiaiškintų pajėgumus, dviratininkai buvo pasiryžę numinti po 10 kilometrų kelyje Apytalaukis–Šventybrastis. Numatytą trasą be vargo įveikė visi varžybų dalyviai.
Pirmąją vietą tarp 35 metų amžiaus ir jaunesnių dviratininkų iškovojo vilnietis Vytautas Blockis. Antras liko kaunietis Mantas Januškevičius, trečias – taip pat Kauno atstovas Donatas Sankauskas.
Vyresnių negu 35 metų sportininkų grupėje pirmas atvažiavo kaunietis Irmantas Kvietinskas, antrą rezultatą pasiekė šakiškis Laimonas Survila, trečias liko kėdainietis Vidas Miglinskas.
Tarp moterų nugalėjo Šakių komandos atstovė Agnė Pečiulytė, antra liko kėdainietė Inga Gaučienė, o trečią vietą užėmė Diana Kavaliauskienė.
Kėdainių klubo „VeloRatai“ nariai tose pačiose pirmenybėse surengė ir klubines varžybas. Jaunesniųjų grupėje tarp šeimininkų pirmas atvažiavo Mindaugas Žiupsnys, antras liko Dominykas Šulcas, trečias – Simonas Kavaliauskas.
Vyresniųjų grupėje nugalėjo Vidas Miglinskas, antrą poziciją pasiekė Leonidas Šlevas, trečias liko Rytis Slavinskas.
Vienas iš renginio organizatorių Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius pasidžiaugė, kad dviračių sporto entuziastų Kėdainių krašte pamažu daugėja: „Džiugina faktas, kad vis daugiau kraštiečių laisvalaikį noriai leidžia mindami dviračių pedalus. Be vyresnių dviratininkų, auginame ir šaunią jaunimo komandą – Josvainių ir Dotnuvos miesteliuose yra norinčiųjų siekti rezultatų dviračių sporte, tai tenykštis jaunimas dirba su profesionaliais treneriais iš Panevėžio. Mūsų dviratininkai aktyvūs ir veiklūs. Šiandien tik atidarėme sezoną. Tikiuosi, kad mūsų krašto dviratininkai per vasarą pasieks ne vieną puikų rezultatą ir sužibės daugelyje varžybų.“
Varžybų organizatoriai už pagalbą rengiant pirmenybes dėkingi rajono Greitosios pagalbos medikams ir Kelių policijos pareigūnams, kurie rado laiko užtikrinti saugumą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.