Kėdainių dviračių sporto klubas „VeloRatai“ ir akcinė bendrovė „Lifosa“ rengia dviračių žygį „Lifosos“ gamyklos apylinkėse. AB „Lifosa“ vadovybė nusprendė suteikti kėdainiečiams galimybę dviračiais užvažiuoti į fosfogipso kalnus bei vienam laimingajam įsteigti specialų prizą – modernų elektrinį paspirtuką jūsų „žalioms” kelionėms.

Žygis vyks rugpjūčio 29 d., sekmadienį. Startas 11 val. Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštėje.

AB „Lifosa“ suteikia Kėdainių krašto gyventojams bei miesto svečiams unikalią galimybę užvažiuoti į vietos įžymybę Kėdainių alpėmis vadinamus fosfogipso kalnus bei pažvelgti į mūsų kraštovaizdį iš aukščiau.

Įmonė stengiasi diegti aplinką tausojančius sprendimus savo gamybos procesuose, darbuotojams sudaryti visas sąlygas į darbą vykti ekologiškomis transporto priemonėmis: dviračiais (įrengtos saugyklos, dušai), ar elektriniais paspirtukais. AB „Lifosa“ 2020 metais investavo į saulės jėgaines ir pradėjo savo reikmėms gaminti ekologišką, atsinaujinančia, švarią elektros energiją.

Prizas – elektrinis paspirtukas – loterijos būdu bus laimėtas žygio į Kėdainių „alpes” metu rugpjūčio 29 d.

Kaip skelbia žygio organizatoriai, dėl objekto specifikos išankstinė registracija į renginį yra privaloma. Maksimalus dalyvių skaičius yra ribotas, todėl renginio organizatoriai pasilieka teisę nutraukti registraciją anksčiau nurodytos datos. Registracijos pabaiga 2021.08.25  24.00 val.

Registruotis žygiui – internetu: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd8j9Xx1wgFe6…/viewform