Nors šiltasis metų laikas jau baigiasi, dviračiai vis dar yra vagių taikinys. Vakar Vilainiuose pavogti net keli dviračiai.

Kauno apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad penktadienio rytą, apie 09.20 val. gyventojai pastebėjo, kad Vilainių k., Melioratorių g., iš garažo pavogti šeši dviračiai – pilkos spalvos „Centurion“, raudonos spalvos „Texo“, pilkos spalvos „Alubice“, pilkos spalvos „Canoga“, juodos spalvos „Peugeot“ ir juodos spalvos „Voyager“. Padaryta turtinė žala siekia apie 1 300 eurų.

Vyksta tyrimas, pareigūnai aiškinasi, kas įvykdė vagystę. Jei gyventojai apie tai ką nors žino, matė ar kam nors buvo pasiūlyti tokie dviračiai, prašoma pranešti policijai tel. 112.

Transporto priemonės domina vagis

Tiek draudimo bendrovių atstovai, tiek ir policijos pareigūnai teigia, kad transporto priemonės, tokios, kaip  dviračiai ar elektriniai paspirtukai, vagis labai domina, nes yra tokių daiktų paklausa, juos nėra sunku parduoti.

Gyventojų prašoma atidžiai rinktis iš ko perkama, reiktų paprašyti pardavėjo parodyti daikto įsigijimo dokumentą, o kilus įtarimui, kad daiktas gali būti vogtas, informuoti apie tai policiją.

Savininkams patariama nepalikti dviračių ar paspirtukų laiptinėse, bendrojo naudojimo balkonuose, kiemuose arba nerakintuose garažuose. Pasitaikė atvejų, kai buvo pavogti prie parduotuvės palikti dviračiai. Žmonės galvoja, kad tik trumpam palieka daiktą be priežiūros, bet, kaip rodo praktika, kartais pakanka vos minutės kitos ir daikto, kur paliko, nebėra.

Tad būtina dviratį prirakinti prie kokio stovo, nepalikti nakčiai matomoje vietoje.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos