Kėdainių „Nevėžis” vakar savo aikštėje patyrė nesėkmę „Optibet Pirmos lygos” pirmenybėse. Rezultatu 1:2 (0:0) nusileista „Panevėžiui B”.

50-tą rungtynių minutę įvartį į panevėžiečių vartus pasiuntė Karolis Gvildys. Deja, 80-tą min. varžovai rezultatą išlygino, o iki mačo laiko pabaigos likus minutei – persvėrė – 1:2.

„Nevėžio” nesėkmė neapsiribojo pralaimėjimu. 91-ą rungtynių minutę komandos kapitonas Arminas Lukoševičius „užsidirbo” raudoną kortelę ir bent jau artimiausiame mače komandai padėti aikštėje negalės.

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), A. Lukoševičius (K), Karolis Rukuiža, Aurimas Raginis, Matas Dedura, K. Gvildys, Jevhenyi Mohil, Yuta Suzuki, Jonas Supronas, Vakaris Skibiniauskas, Rokas Antanas Župerka. Atsarginiai: Lukas Berednikovas 65-tą min. pakeitė J. Suproną, Soichiro Suzuki 85-tą min. keitė Y. Suzukį.

Kitas „Optibet Pirmos lygos” rungtynes „Nevėžis” žais spalio 21 d. Marijampolėje su „Marijampolė City”. Po jų liks sužaisti dar trejas pirmenybių rungtynes: spalio 30 d. išvykoje – su „Šiauliais B”, lapkričio 4 d. Kėdainių stadione – su Alytaus „Dainava” ir lapkričio 12 d. Garliavoje – su „Garliava”.