Sakysite, kad durų rankenos yra tik smulkmena, kuriai nereikia skirti dėmesio bei laiko? Mes su tuo nesutiktume. Ne veltui šiuo metu pasiūla yra labai plati. Siūlomos ir klasikinės durų rankenos, ir tokios, kurios kvepia modernizmu, elegancija, o gal yra inovatyvios.

Pasiūla yra labai plati, tad jas renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Taip pat verta tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus ir padėti rasti tokias rankenas, kurios geriausiai tinka ne tik konkrečioms durims, tačiau ir tam tikram žmogui.

Biudžetas

Daugeliui žmonių savo galimybių įvertinimas padeda kur kas paprasčiau palyginti opcijas ir greičiau rasti tokią prekę, kuri Jums labiausiai tinka. Kadangi šiuo metu durų rankenos labai dažnai yra perkamos internetu – naudojant filtrus galima susipažinti su opcijomis. Kuri labiausiai tinka Jums? Ar ta, kuri yra brangesnė, ar ta, kuri kainuoja pigiau? Kartais norai ne visada sutampa su galimybėmis ir tai yra normalu. Reikia ieškoti racionaliausio sprendimo.

Inovatyvumas

Kitas svarbus aspektas yra inovatyvumas. Kol vieni renkasi tradicines rankenas, kadangi atrodo, kad jos turi atlikti tik paprastą funkciją, tuo tarpu kiti daugiau dėmesio skiria inovatyvumui, kuris atveria galimybes gyventi kur kas saugiau. Kiekvienas renkasi tai, kas jam labiausiai tinka, tačiau nepamirškite, kad inovacijos dar niekam nepakenkė.

Dydis

Ar svarbu, kokie yra rankenos matmenys? Tikrai taip. Pirmiausia rankenos turi būti pasirenkamos pagal duris. Kuo durys didesnės – tuo labiau norisi atitinkamo dydžio rankenų, kurios ne tik gražiai atrodytų, tačiau taip pat ir būtų patogu atverti duris. Juk rankena – ne tik saugumas, tačiau taip pat ir durų atvėrimo funkcija. Svarbu, kad ji būtų patogi, o tinkami rankenos matmenys prie to prisideda.

Pritaikomumas

Rankenos labai dažnai klasifikuojamos pagal tai, kur jos tinka. Kai kurios darys pačios „reikalauja“ tam tikro tipo rankenų. Tokiu atveju pasirinkimas yra kur kas kuklesnis ir reikia rinktis iš tų galimybių, kurios yra. Kitoms durims tinka bet kokios rankenos.

Medžiaga

Dar vienas svarbus aspektas, kuris lemia pasirinkimą, yra medžiaga. Nors dažniausiai yra pasirenkamos metalinės rankenos, kadangi jos yra pačios patvariausios, tačiau šiuo metu rinkoje opcijų gausa susuka galvą. Galima rasti net ir medinių. Jos taip pat gana patvarios, tačiau dažniausiai akis labiausiai traukia unikalus dizainas. Galų gale, juk vienu atveju reikia tokių rankenų, kurios turi daugiau saugumo, o kitu atveju tinkamos tokios, kurios atrodo dekoratyviai bei traukia akis.

Gamintojas

Ar svarbu, kokio gamintojo rankenos bus Jūsų duryse? Tai jau priklauso nuo kiekvieno asmens pasirinkimo. Vieniems tai yra svarbu, kiti visai neskiria dėmesio. Kai esate tam tikro prekinio ženklo gerbėjas, žinoma, rankenos prekinis vardas gali būti vienas iš aspektų, kurie yra vertinami renkantis.

Stilius

Galiausiai, reikia daugiau dėmesio skirti ir stiliui. Juk rankenos gali būti ir yra stilingas akcentas, kuris ne tik atveria duris, tačiau ir puošia aplinką.

Renkantis durų rankenas visada siūlome tartis su specialistais. Jų patirtis dažniausiai tampa neįkainojama. Jie padeda rasti tokias rankenas, kurios ne tik gražiai atrodo, tačiau taip pat yra funkcionalios bei tarnauja daug metų. Kadangi vis daugiau žmonių perka internetu – tai galimybė pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis virtualiais kanalais ir kartu džiaugtis smulkmenomis, nes jos kuria visumą bei bendrumą.

Užs. Nr. 198

Panašios naujienos