Kėdainių verslo ir turizmo informacijos centras po savo sparnu priglaudė Kauno prekybos, pramonės ir amatų atstovybę.

Atstovybės atidarymo proga Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas  Benjaminas Žemaitis (kairėje) sveikino Kėdainių rajono merą, Saulių Grinkevičių, verslininką Darių Petrauską ir verslininkų patarėją Dainą Balasevičienę.

Atstovybės atidarymo proga Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis (kairėje) sveikino Kėdainių rajono merą, Saulių Grinkevičių, verslininką Darių Petrauską ir verslininkų patarėją Dainą Balasevičienę.

Patarti karaliui ir atstovauti pirkliams – tokia prekybos rūmų misija išlieka nuo 1599 metų. Šimtmečiai subrandino prekybos rūmus kaip populiariausią verslo savivaldos modelį, paplitusi visame pasaulyje ir priskaičiuojantį daugiau kaip 13 000 rūmų.

„Šiandiena Pramonės, prekybos ir amatų rūmai – efektyviai dirbanti, solidi ir patikima verslo savivaldos institucija, kompetentinga patarėja savivaldybėms ir regionų plėtros institucijoms. Džiugu, jog mūsų atstovybių ratas plečiasi ir nuo šiandien jau turime padalinį Kėdainiuose, kur gilios verslo tradicijos ir daug sėkmingai dirbančių verslininkų“, – sakė iškilmingame atstovybės atidaryme dalyvavęs Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

 

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius atstovybei linkėjo kuo greičiau peraugti į filialą.

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius atstovybei linkėjo kuo greičiau peraugti į filialą.

„Kėdainių verslo atstovų iniciatyva šių metų liepos 7 dieną buvo patvirtintas sprendimas steigti Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybę. Iš viso Kėdainiuose skaičiuojame apie tūkstantį verslo įmonių. Gyvuodamos pavieniui jos pamažu kabinasi į gyvenimą ir ieško savos nišos po saule. Ne kartą verslininkai diskutavo, kad gyvenimas taptų kiek lengvesnis susivienijus. Pasirinkome Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, nes manome, kad ši organizacija gali padėti suburti ir konstruktyviai spręsti iškylančias problemas. Tikimės, kad atstovybės nariai bus aktyvūs Kėdainių krašto bendruomenės nariai, kuriems rūpės ne tik jų pelnas, bet ir krašto gerovė“, – sakė Kauno prekybos, pramonės ir amatų Kėdainių atstovybės vadovas Darius Petrauskas. Jam atstovybės darbe talkins Kėdainių verslo ir turizmo centro vadovė Daina Balasevičienė.

Atstovybei vadovaus Darius Petrauskas, o jam talkins Daina Balasevičienė.

Atstovybei vadovaus Darius Petrauskas, o jam talkins Daina Balasevičienė.

Atstovybės atidaryme dalyvavęs Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, dar neseniai pats vadovavęs vienai inovatyviausių rajono įmonių „Daumantai LT“, sveikino verslininkus su gražia iniciatyva: „Gaila, kad iki šiol buvo tik verslininkų bandymai burtis. Tikiuosi, kad startą atstovybei davęs branduolys netrukus sulauks pastiprinimo ir netruks suburti 30 narių bei įsteigs rūmų filialą. Mes esame atviri pokalbiams ir diskusijoms su verslininkais. Stipri organizacija visada būna išgirsta ir pasiekia gerų veiklos rezultatų.“

Atstovybė startuoja turėdama devynis narius, tačiau kasdien jos vadovai sulaukia besidominčiųjų galimybėmis tapti šios organizacijos dalimi.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.