Šiame name trečiadienio naktį dūmuose užtroško vyras.

Tragiškas trečiadienio rytas išaušo vienai, Vilainių kaime gyvenančiai šeimai. Šią naktį dūmuose užtroško 66 metų vyras. 

Pranešimas apie įvykį gautas trečiadienio naktį, apie 0:37 val. Atvykus gausioms ugniagesių pajėgoms, gyvenamojo namo viename kambarių smilko čiužinys bei 0,5 m² grindų. Dar iki priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų atvykimo,  vyrą iš kambario į lauką išnešė kartu gyvenanti vyro dukra Eglė bei jos draugas. Pastarieji įvykio metu nenukentėjo.

Vyras atvykusių Greitosios medicinos pagalbos specialistų dar buvo gaivinamas apie valandą laiko, tačiau visos pastangos buvo bevaisės. Vyrui konstatuota mirtis.

„Stiprų ir aitrų dūmų kvapą pajutau aš“, – pasakojo vis dar iš šoko atsigauti negalinti dukra. – Naktį kėliausi į tualetą ir, užuodusi dūmus, pasukau į tėčio kambarį. Tik atidarius duris, namus užliejo stiprus dūmų kvapas, blykstelėjo ir liepsnos. Su draugu skubiai tėtį išnešėme į lauką, iškvietėme pagalbą“.

Pasak merginos, tėtis miegoti nuėjo būdamas neblaivus – taurelę pastaruoju metu jis kilnojo gana dažnai. Ne išimtis buvo ir lemtingasis vakaras.

„Ačiū Dievui, kad naktį atsikėliau. Jei ne, galbūt dūmuose būtume užtroškę ir mes“, – neramiai mintimis dalinosi tėvo netekusi dukra.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.