„Kėdainių mugė“ jau rašė, kad dukra ieško savo tėvo, galimai išvažiavusio dirbti į Kėdainius ir dingusio be žinios. Policija irgi pradėjo tyrimą dėl žmogaus dingimo. Vakar pradingęs asmuo susisiekė su dukra, apie tai ji vėlai vakare paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Sulaukiau jo skambučio, vykstu ten, kur nurodė, kad yra. Bet namo sakė negrįš, o policija jo per prievartą parvežti negali, nes pagalbos jis atsisakė… Svarbu išgirdau, kad jis gyvas… Įkalbėti grįžti namo nepavyko.

Jis pasakė, kad nenori būti ieškomas. Didelis ačiū visiems, kurie prisidėjote prie paieškos“, – rašė dukra.

………………………

Vakar „Kėdainių mugė” rašė: Socialiniuose tinkluose pasirodė žinutė apie be žinios dingusį žmogų, kuris galimai išvyko dirbti į Kėdainius. Su tėvu nebegalinti susisiekti dukra prašo padėti jį rasti.

„Sveiki, kreipiuosi į visus su dideliu pagalbos prašymu. Dingo mano tėtis Žilvinas Abraitis gim.1963-04-04. Paskutinį kartą skambutis iš jo buvo gautas lygiai prieš mėnesį, Kaune apvažinėjau visas vietas, kuriose jis lankosi. Kaimynai jį buvo pastebėję prieš 2–3 sav. Pagal tai kas palikta namuose, atrodo, jog išėjo taip, kaip stovi. Paskutinė žinoma jo buvimo vieta buvo Kėdainiai, kur, pasak jo, jis turėjo išvažiuoti dirbti.

Jo ūgis apie 1,65 m., eidamas šlubuoja, gali būti šiuo metu užsiauginęs barzdą.

Jei esate pastebėję ar pastebėsite šį žmogų Kaune arba Kėdainiuose, būtinai skambinkite šiuo numeriu +370 644 79 132“, – pagalbos į visuomenę kreipiasi dingusiojo dukra.

Policija paskelbė paiešką

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino gavę pranešimą apie pradingusį žmogų.

„Vakar vakare gavome pranešimą, jog nuo birželio 10 d. nepavyksta susisiekti su vyru (gim. 1963 m.), gyvenančiu Kauno r., Tirkiliškių k. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl asmens, dingusio be žinios“, – pranešė Kauno AVPK Komunikacijos poskyrio atstovai.

Viršelio nuotrauka: Dingęs asmuo atsirado. (Asm. arch. nuotr.)

Panašios naujienos