Penktadienį Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse LCC tarptautinio universiteto komanda (10-13) Kėdainiuose rezultatu 100:88 (30:25, 20:22, 23:20, 27:21) palaužė Kėdainių sporto centro krepšininkus (10-12). O šeštadienį kėdainiečiai pralaimėjo Akmenėje „Patriots” komandai (10-14) rezultatu 86:93 (23:25, 28:19, 14:27, 21:22).

Didžiąją rungtynių laiko dalį pirmavo klaipėdiečiai, tačiau Kėdainių SC krepšininkai jiems ramiai atsikvėpti neleido ir išlaikė nedidelį skirtumą. Antrojo kėlinio viduryje kėdainiečiai persvėrė rezultatą ir keletą minučių išbuvo priekyje, o prieš ilgąją pertrauką vėl lyderiavo LCC komanda (50:47).

Klaipėdos krepšininkai palaužė Kėdainių SC paskutinėmis rungtynių akimirkomis – per dvi minutes LCC universiteto komandos persvara išaugo nuo 3 taškų (90:87) iki 12 taškų (100:88) ir garantavo jiems pergalę.

Kėdainių sporto centro komandoje efektyviausiai pasirodė iš NKL sugrįžęs Taurantas Tamošiūnas. Taurantas per 36 minutes pelnė 31 tašką (5/5 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 41 naudingumo balą.

Kitą dieną Akmenėje Kėdainių SC į priekį vedė Ignas Bilinskas, pelnęs 31 tašką ir surinkęs 29 naudingumo balus. 17 taškų pelnė Vainius Steponavičius, atkovojęs 7 kamuolius (23 naudingumo balai). Tauranto Tamošiūno sąskaitoje – 15 taškų (18 naud. balų).

Kitas RKL A diviziono rungtynes Kėdainių SC žais vasario 24 d. namie su Tauragės „Taurage” (13-9), o šeštadienį – Kaune su „Žalgiriu 3” (7-17).