Vakar vakare ugniagesiams gelbėtojams du kartus teko važiuoti į Kėdainiuose esančią Vilniaus g. Gaisravietes skyrė tik 6 metrai.

Pirmasis pranešimas gautas kelios minutės po aštuntos vakaro. Teigta, kad dega malkos, tačiau atvykus į vietą paaiškėjo, kad degė šiukšlės. Ugnis buvo apėmusi maždaug 4 arų plotą.

,,Šiukšlės buvo užgesintos. Už 9 metrų stovinčio pastato (3×6 m dydžio, plytinis, dengtas šiferiu, buvusi kuro kolonėlė) ugnis nepalietė“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Kiek vėliau, po 22 val. vakaro, Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Juliaus Ganusevičiaus g. galimai dega šiukšlės.

,,Atvykus paaiškėjo, jog šiukšlės dega Vilniaus g., buvusioje gaisravietėje, už 6 m nuo ten, kur buvo gesinama. Užgesintos 1 a plote degusios šiukšlės, o nedegusios šiukšlės perlietos vandeniu“, – informuoja ugniagesių atstovė.

Tai, kad tą patį vakarą du gaisrai kilo beveik toje pačioje vietoje, pasėjo įtarimus, kad šiukšlės galėjo būti padegtos tyčia. Įvykių aplinkybės tiriamos.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.