Šiltuoju metų laiku policijos suvestinėse vis šmėžuoja pranešimai apie pavogtus dviračius.

Asociatyvi nuotrauka.

Asociatyvi nuotrauka.

Vagys braunasi į sandėliukus, ūkinius pastatus, nesibaimina dvirates transporto priemones išsivaryti tiesiog iš namų kiemų. Į redakciją kreipėsi susirūpinusi laikraščio skaitytoja – per pastaruosius kelis mėnesius vagys pavogė net du jos dviračius. Moteris įsigijo trečiąjį, tačiau nepraranda vilties atgauti ir pirmųjų dviejų.

„Dviratis daugeliui mums tapo nepamainoma ir ir patogi susisiekimo priemonė. Važiuoja juo ir jauni, ir seni. Tai ne deficitinė prekė. Apmaudu, kad ją pamilo vagys. Liepos 23-ąją dieną, tarp 22 – 23 val. pastačiau dviratį prie tvoros Jazminų gatvėje, kampinio namo Eglių 11. Dviratis sidabrinės spalvos, plačiu rėmu, moteriškas, su krepšeliu priekyje. Deja, jo pasigedau, kai ruošiausi grįžti namo.

Vėžios riedėjo Jazminų gatve. Pažvelgusi į Eglių gatvę pamačiau tik dvi mergeles, skubančias centro link. Tad gaudyk vėją laukuose, kai neapšviestos gatvės.

Girdėjau, kad benamiai į Nakvynės namus turi prisistatyti iki 22 val. Tai kodėl neliečiamybę turi paaugliai iki 16 metų. Tėvams būtų ramiau, kai vaikai tuo laiku bendrautų su jais, o policijos pareigūnams sumažėtų iškvietimų skaičius.

Kadangi į Lietuvą ateis „aukso amžius“, kai nereikės rišti šunelių, dviračių, nereikės vaikščioti kaip Šv. Petrui su raktais nuo vartų, namo, sandėlio, garažo, automobilio, dviračio…

Kol kas belieka belstis į sąžinę – sugrąžinkite dviratį. Jei kas užmiršo, priminsiu adresus – Eglių 11 ir Janušavos 47. Iš pastarojo namo tamsiai mėlynos spalvos moteriškas dviratis dingo anksti pavasarį. Deja, policijos pareigūnams dar nepavyko nustatyti asmens tapatybės. Tad kreipiuosi į Jus visus: gal kas kur matėte apibūdintus dviračius.

Liksiu dėkinga, jei paskambinsite telefonu 8 674 78 7 46“.

Skaitytoja A. K.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.