Visi keturi Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate (lapkričio 17-20 d., Vilnius) dalyvavę kėdainiečiai iškovojo medalius. Kėdainiečių treneris – Bronius Šimokaitis.

P. Zujevas susigrąžino titulą

Viena gražiausių finalo dvikovų vyko svorio kategorijoje iki 86 kg. Kėdainietis Paulius Zujevas taktiškai pergudravo 2019 m. Europos jaunimo čempionato prizininką kaunietį Arą Dudėną. Labiau patyręs P. Zujevas nesileido į artimą kovą su galingais smūgiais pasižyminčiu A. Dudėnu ir įvairiomis smūgių kombinacijos pranoko varžovą taškais 5:0. Lietuvos čempiono titulą P. Zujevas susigrąžino po metų pertraukos, nes praėjusių metų šalies pirmenybėse negalėjo dalyvauti dėl ligos.

M. Bankauskas – 5:0

Svorio kategorijos iki 57 kg finale kėdainietis Mindaugas Bankauskas 5:0 įveikė kaunietį Nedą Keršulį.

Bronza

Kėdainiečiai Aistė Juodrytė (sv. kat. 60 kg) ir Andrius Tkalič (80 kg) iškovojo bronzos medalius.

98 kartą istorijoje surengtame Lietuvos bokso čempionate dalyvavo 68 boksininkai ir 17 boksininkių. Šalies pirmenybėse buvo išdalinta 18 medalių komplektų. Teisėjų brigadoje dirbo tarptautinės kategorijos teisėjas Vilius Bobinas.

Titulinėje nuotraukoje: Lietuvos čempionas P. Zujevas. (Asmeninio archyvo nuotr.)