Kėdainių SC/Pikenroll komanda dalyvavo 4 komandų turnyre, kurį organizavo Klaipėdos krepšinio mokykla. Keturiolikmečių – penkiolikmečių jaunučių draugiškose priešsezoninėse varžybose kėdainiečiai iškovojo pirmąją vietą. 

Trenerio Sauliaus Gaurilčiko auklėtiniai iš Klaipėdoje vykusio draugiško turnyro parsivežė pirmosios vietos medalius.

Trenerio Sauliaus Gaurilčiko auklėtiniai iš Klaipėdoje vykusio draugiško turnyro parsivežė pirmosios vietos medalius.

Pusfinalyje rezultatu 57:34 Sauliaus Gaurilčiko auklėtiniai įveikė Šilutės SM bendraamžius. Įdomios ir atkaklios buvo finalinės rungtynės su Plungės SRC-Žemaitukų komanda. Ilgą laiką turėję pripažinti augalotų, fiziškai stipresnių varžovų pranašumą, rungtynių pabaigoje kėdainiečiai sužaidė žymiai sėkmingiau ir palaužė plungiškius rezultatu 59: 46.
Treneris S. Gaurilčikas liko patenkintas komandos užsidegimu, tvirtu charakteriu ir pademonstruotu geru žaidimu. Jis negailėjo gerų žodžių ir naudingiausio komandos žaidėjo prizą šį kartą pelniusiam Pijui Kizerskiui.
„Labai smagu, kad mokslo metų pradžioje į Sporto centro krepšinio grupes įsijungė nemažai gabaus jaunimo. Turime puikių žaidėjų, tačiau visada smagu papildyti komandas. Ypač laukiu aštuonmečių berniukų, kurie norėtų išmokti žaisti krepšinį. Kviečiame pradėti lankyti krepšinio treniruotes, kurių metu vaikai bus mokomi ne tik krepšinio pagrindų, bet ir fiziniais pratimais stiprins savo sveikatą“, – sakė patyręs krepšinio treneris.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.