Nuo šiol veiks „Sodros“  informacijos centras, kurio konsultantai atsakys į visus draudėjams rūpimus klausimus ir suteiks visą reikalingą informaciją apie socialinių draudimo pranešimų pildymą, įmokų skaičiavimą ir kita.

„Taip geriname konsultavimo kokybę – galime užtikrinti klientų standarto laikymąsi. Apmokyti konsultantai pasiruošę patarti ir suteikti išsamias konsultacijas visais draudėjams aktualiais klausimais. Informacijos centro pokalbiai įrašomi, todėl garantuojama paslaugų kokybė bei duomenų saugumas.

Norint gauti asmeninę informaciją telefonu (+370) 5 250 0883 arba 1883, yra reikalingas Kliento identifikavimo kodas – KID. Tai unikalus kodas, kurį sudaro 8 skaičiai ir viena raidė. Jums padiktavus savo KID, konsultantai galės suteikti informaciją su Jūsų asmens duomenimis“, – teigiama „Sodros“ pranešime.

KID kodą galima gauti prisijungus prie asmeninės „Sodros“ paskyros gyventojui. Prisijungę prie savo paskyros per elektroninę bankininkystę ar elektroninius valdžios vartus, viršutiniame dešiniajame kampe išskleiskite skiltį „Nustatymai“ bei pasirinkite – „Mano nustatymai“. Spauskite mygtuką „Suteikti naują KID“. Suformuotas kodas galios 5 metus. Jį galima bet kada anuliuoti ir suteikti kitą.

KID kodą taip pat galima gauti apsilankius bet kuriame „Sodros“ skyriuje su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

„Sodros“ inf. ir nuotr.

Panašios naujienos