Konkurso „Lietuvos metų gaminys 2015“ aukso medalį pelnė „Daumantų“ majonezas „MangoMajo“. Lietuvos pagardų rinkoje šis originalios receptūros majonezas pasižymi trimis išskirtinėmis savybėmis: egzotišku skoniu, kvapu ir geltona, auksą primenančia, spalva.

Garbingą apdovanojimą bendrovės „Daumantai LT“ direktoriui Robertui Neimontui (centre)  įteikė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. (Renginio organizatorių nuotrauka.)

Garbingą apdovanojimą bendrovės „Daumantai LT“ direktoriui Robertui Neimontui (centre) įteikė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. (Renginio organizatorių nuotrauka.)

Naujo gaminio receptūrą sumanė jau beveik 25 metus „Daumantų“ pagardų receptus kuriantis skonio meistras Algis Kairys. Ilgai eksperimentuodamas su įvairiais vaisiais ir prieskoniais bei pagrindinėmis majonezo sudėtinėmis dalimis, įmonės technologas 2013 metų pabaigoje sukūrė netikėtą ir inovatyvų produktą. Kadangi viena iš išskirtinių sudedamųjų jo dalių buvo mango vaisius, majonezui buvo sugalvotas pavadinimas „MangoMajo“. Netikėtai panaudojęs kvapnų egzotišką atogrąžų vaisių klasikiniame tirštame majoneze technologas suteikė produktui iki šiol nebūdingo skonio, kvapo bei išskirtinės spalvos. Įspūdinga saldžiarūgščio skonio naujiena pagardinta unikaliu prieskonių mišiniu. Pastaruoju metu majonezo gamintojai vis dažniau pastebi, kad vartotojai ieško riebesnio, neįprasto skonio majonezo, kurį galima būtų tepti ant duonos ir mėgautis. Gaminio skonis bei kokybė atitiko naujovių ir unikalaus išskirtinumo ieškančių vartotojų poreikius.

Tinka išskirtiniams patiekalams
Naujas egzotiško skonio ir kvapo majonezas – atradimas kulinarijos žinovams, eksperimentų mėgėjams, kūrybiškoms ir skubančioms šeimininkėms. Tai majonezas išmanančiam maisto gamintojui ir gurmanui. Idealiai tinkantis išskirtiniams patiekalams paruošti. Majonezas „MangoMajo“ tinka prie keptos arba virtos vištienos patiekalų. Išbandykite jį gamindami plikytų ryžių salotas su vištiena. Ypač gerai majonezas dera su plonai pjaustytais kartokais raudonaisiais kopūstais. Majonezas tinka kaip šaltas padažas ar karštiems patiekalams paskaninti.
Dėl savo spalvos ir unikalaus skonio majonezas labai tinka įvairiausiems užkandiniams sumuštiniams (kanape) ruošti. Gaminant kanape „MangoMajo“ majonezas geriausiai derės su vytinta jautiena, virta vištiena ir meduje arba baltame vyne troškintomis krevetėmis. „MangoMajo“ puikiai pabrėžia subtilų jūros gėrybių skonį. Ypatingai ryškų ir savitą skonį majonezas suteikia rūkytos žuvies patiekalams.

Apkeliavo daugelį šalių
Per daugiau kaip pusantrų metų produktas apkeliavo daug šalių ir pasiekė net Indiją. Pirmą kartą gaminys pristatytas 2013 metais spalio 5–10 dienomis Kelne vykusioje didžiausioje pasaulinėje maisto pramonės parodoje ANUGA 2013. 2014 ir 2015 metais „MangoMajo“ taip pat buvo pristatytas kitose tarptautinėse specializuotose maisto parodose Paryžiuje, Stokholme, Amsterdame, Delyje ir Mumbajuje. Indijoje UAB „Daumantai LT“ atstovai pristatė lietuvišką produkciją Indijos – Baltijos prekybos rūmų 2014 metų rudenį surengtoje verslo misijoje. Čia majonezas turėjo ypač didelį pasisekimą. Parodų dalyviai noriai ragavo majonezą su mangais ir dosniai žarstė komplimentus.. Majonezas idealiai tinka rytietiško maisto gaminimo profesionalams.

Puikūs virtuvės šefų atsiliepimai
Pirmieji „MangoMajo“ majonezą išbandė keturių Lietuvos restoranų vyriausieji šefai: restoranų „Čaginas“ virtuvės šefė Audronė Šeikienė, „White House“ gamybos vadovė Rasa Kibildytė, „Bernelių užeigos“ vyriausiasis šefas Žilvinas Mečkauskas bei „HBH Vilnius“ vyriausiasis virėjas Viačeslavas Pavliučenko. Visi jie sukūrė po patiekalą su naujuoju egzotiniu „Daumantų“ majonezu.
Kulinarinių laidų vedėja ir maisto žurnalistė bei kulinarinio blogo „Beatos virtuvė“ autorė Beata Nicholson taip pat išmėgino majonezą ir pasiūlė skaitytojams naujus salotų receptus bei rekomendavo jį mėsos marinavimui.
Kulinarinių laidų vedėja, stilistė ir knygų autorė Agnė Jagelavičiūtė majonezą „MangoMajo“ išbandė televizijos laidoje „Receptų užkalbėtoja“, o maisto blogo „Kitchen obsession“ ir kulinarinės knygos „Pauliaus vaišės“ autorius Paulius Strusevičius sugalvojo ir pasiūlė savo receptą.
Vartotojams „MangoMajo“ – skaniausias ir populiariausias degustuotas naujas „Daumantų“ gaminys, kuriam jie neturi jokių priekaištų.

Bendrovės „Sakret LT“ direktorius Aleksandras Toropčinas šįkart atsiėmė tris apdovanojimus.

Bendrovės „Sakret LT“ direktorius Aleksandras Toropčinas šįkart atsiėmė tris apdovanojimus.

Ir agurkams, ir statybinėms medžiagoms
Į Kėdainius atkeliavo ne vienas apdovanojimas. Maisto pramonės grupėje aukso medaliais įvertintas ne tik „MangoMajo“ majonezas, bet ir UAB „Kėdainių konservų fabrikas“ gaminami „Jubiliejiniai“ marinuoti agurkai su ąžuolo lapais, UAB „Vikeda“ Dadu“ „No sugar added“ valgomieji ledai ir AB „Krekenavos agrofirma“ pagaminti virti gaminiai „Plėšoma jautiena“ bei „Plėšoma kiauliena“.
Statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje aukščiausius įvertinimus pelnė UAB „Sakret LT“

Bendrovės „Kėdainių konservų fabrikas“ vadovas Vygantas Vanagas džiaugėsi auksso medaliu marinuotiems agurkams.

Bendrovės „Kėdainių konservų fabrikas“ vadovas Vygantas Vanagas džiaugėsi auksso medaliu marinuotiems agurkams.

gaminami pagerinti plytelių klijai „Sakret Fke“ ir grindų paklotas/betonas „Sakret Be“. Šios bendrovės gaminamas mūro/tinko mišinys „SAKRET PM Super“ apdovanotas sidabro medaliu.
Lietuvos įmonių gaminamą produkciją įvertinančiame tradiciniame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ šįmet įteikti 72 aukso ir 6 sidabro medaliai.
Konkursas rengtas 19 kartą iš eilės. Nuo 1997 m. konkurso dalyviams buvo įteikti 1262 aukso bei sidabro medaliai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.