Paskutinįjį birželio sekmadienį Pašilių kolektyvinių sodų masyve užfiksuotas grėsmingas incidentas – neblaivus asmuo moteriai grasino ginklu. Ši į pagalbą kvietėsi policiją.

Policijos departamento duomenimis, apie šį įvykį policijai pranešta birželio 30 d., 18 val.16 min.

Kauno apskr. VPK gautas moters (gim. 1959 m.) pranešimas, kad Kėdainių r., Pašilių k., namo kieme, vyras jai grasina daiktu, panašiu į ginklą.

Įtariamasis (gim. 1967 m.), pas kurį rastas ir paimtas neteisėtai laikomas pistoletas „Reck“ uždarytas į areštinę. Paaiškėjo, kad vyras yra sunkiai apgirtęs, jam užfiksuotas beveik 4 prom. girtumas.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai papildė, kad moters ir vyro pavardės sutampa. Vyras anksčiau nebuvo žinomas policijos pareigūnams.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Badžiamojo kodekso 145 str. 1 d. (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas).

Už šios nusikalstamos veikos padarymą asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.