Ketvirtadienio vakarą Naujųjų Bakainių kaime siautėjo ugnis – degė didelis ūkinis pastatas bei garažas. Į gaisravietę išskubėjo net 5-i ugniagesių ekipažai, mat buvo grėsmė, kad liepsnos gali pasiglemžti ir gretimus pastatus.

„Apie Ąžuolo g. kilusį gaisrą 16.59 val. pranešė kaimynas. Jis sakė, kad dega ūkinis pastatas, greta yra kitų pastatų. Tikslinantis adresą, asmuo nurodė, kad į gaisravietę reikia važiuoti pro Šlapaberžę.

Į Naujųjų Bakainių kaimą išsiųsti net 5 ugniagesių ekipažai. Kelio danga buvo labai slidi, tad tiek iš Kėdainių, tiek ir iš aplinkinių vietovių važiavę ugniagesiai turėjo važiuoti saugiu greičiu. Likus maždaug 3 kilometrams iki gaisravietės, jau buvo matyti didžiulės liepsnos.

Į nelaimės vietą po 20 minučių atvykę pirmieji ugniagesiai konstatavo, kad yra kilęs pavojus šalia esančiam gyvenamajam namui ir kitam ūkiniam pastatui, tad nedelsiant imtasi ne tik gesinti degančius pastatus, bet ir liejant vandenį apsaugoti nuo ugnies kitus statinius. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 1 km esančio dirbtinio vandens telkinio. Gaisravietėje darbuotasi iki 20 val. vakaro.

Sudegė 6×6 m medinis garažas ir rąstinis 8×6 m pastatas, dengtas šiferiu. Žmonių viduje nebuvo. Nuo liepsnos apdegė šulinio apdaila. Išsaugoti du už 5 m esantys pastatai – 17×11 m dydžio gyvenamasis namas ir 7×30 m dydžio ūkinis pastatas.

Įvykis tiriamas. Dėl ko kilo gaisras, aiškinamasi“, – pranešė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.