Dotnuvos pagrindinėje mokykloje didelė šventė – atidaryta nauja universali (20X40m) dirbtinės dangos žaidimų aikštelė, kurioje sportuoti galės Dotnuvos pagrindinės mokyklos mokiniai, šio miestelio ir seniūnijos gyventojai, svečiai.

Dotnuvoje įrengta aikštė – jau penktas Kėdainių rajono savivaldybės ir Kūno kultūros ir sporto departamento projektas, kurių dėka mūsų rajone įrengiamos universalios dirbtinės dangos aikštelės.

Dotnuvoje įrengta aikštė – jau penktas Kėdainių rajono savivaldybės ir Kūno kultūros ir sporto departamento projektas, kurių dėka mūsų rajone įrengiamos universalios dirbtinės dangos aikštelės.

Aikštelės atidaryme Kėdainių rajono savivaldybės, Kūno kultūros ir sporto departamento bei UAB „Fortera“ atstovai pasirašė universalios dirbtinės dangos aikštelės darbų pridavimo aktą.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Dotnuvos pagrindinės mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius, rajono savivaldybės tarybos Švietimo ir kultūros komiteto pirmininko pavaduotojas Tomas Žalpys, Kūno kultūros ir sporto departamento Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Edmuntas Matusevičius.

T. Žalpys, pasveikinęs dotnuviškios svarbaus projekto užbaigimo proga palinkėjo, kad aikštelė visada būtų pilna sportuojančių vaikų ir suaugusiųjų ir išreiškė viltį, kad Kėdainių rajonas turės tokį pat gerą sporto aikštynų tinklą koks turimas bibliotekų tinklas.

Po to mokyklos direktorius R. Urbonavičius atliko pirmąjį futbolo kamuolio spyrį į vartus. Vėliau savo meistriškumą demonstravo mokyklos futbolininkai, buvo surengtos futbolo rungtynės.

Mokyklos vadovas, mokiniai ir mokytojai, Dotnuvos seniūnijos ir bendruomenės nariai džiaugėsi, kad pagaliau turi šiuolaikinę aikštelę, kurioje galės sportuoti, mankštintis, sveikai leisti laisvalaikį. Todėl visi vieningai pažadėjo, jog aikštelė bus tinkamai ir kruopščiai prižiūrima bei eksploatuojama, o joje vyks ne tik kūno kultūros pamokos, bet ir bus organizuojama aktyvi įvairiapusiška sportinė veikla.

Aikštelės pagrindų paruošimo ir elastinio sluoksnio įrengimo darbus, atsiėjusius 21 tūkst. eurų, finansavo Kėdainių rajono savivaldybė, o viršutinės dangos paklojimo, kvarcinio smėlio įterpimo, aikštelės aptvėrimo darbams 27 tūkst. eurų skyrė Kūno kultūros ir sporto departamentas.

Kad ši aikštelė atitiktų visus keliamus reikalavimus, universali danga paklota ant įrengto 2,5 cm elastinio sluoksnio. Aikštelė aptverta medine tvora, o žiūrovams įrengti suoliukai.

Darbus atliko UAB „Fortera“.

Tai – jau penktas Kėdainių rajono savivaldybės ir Kūno kultūros ir sporto departamento projektas, kurių dėka mūsų rajone įrengiamos universalios dirbtinės dangos aikštelės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.