Dotnuvos seniūnijos bendruomenės patirtimi dalijosi trečiojoje šventėje „Rudens gausa“. Asociacijos „Akademijos bendruomenė“ pirmininkas Algimantas Paplauskas pasidžiaugė, kad tradicinėje šventėje iš vienuolikos seniūnijos bendruomenių dalyvavo net septynios.

13_akademija_2015_10_14„Žmonių aktyvumas rodo, kad tokio renginio tikrai reikia. Mes ne tik parodome, kuo gyvename, ką naujo išmokome, bet ir pasikalbame, pasidalijame patarimais. Šįmet daug dėmesio skyrėme ekologijai. Net patiekalų prašėme paruošti ekologiškų. Smagu, kad visi geranoriškai atsiliepė į tokį kvietimą. Taigi – susirenkame pabendraujame ir net vieni iš kitų pasimokome“, – pavykusiu renginiu džiaugėsi A. Paplauskas.

Jis noriai dalijo susirinkusiesiems patarimus, kaip ant vieno medžio užauginti net šešių skirtingų veislių kriaušių, kurias galima pradėti skanauti dar anksčiau negu alyvinius obuolius ir baigia skinti nuo medžių praėjus pirmiesiems šalčiams.

Dotnuvos seniūnijos bendruomenės gyvena ne tik linksmai, bet ir draugiškai – jos padeda viena kitai ir vykdo natūrinius mainus. „Vieni užsiaugina morkų, kiti obuolių, treti bulvių. Tad šiomis gėrybėmis galima puikiai pasikeisti vieniems su kitais“, – sakė A. Paplauskas, pridūręs, jog akademiškių gyvenimo šūkis: „Kalbėkime, bendraukime, turtėkime!“

[tribulant_slideshow gallery_id=“131″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.