Ieškomas M. Terentjevas.

M. Terentjevas.

Policijos pareigūnai informavo, kad dingęs paauglys ketvirtadienį, apie 11.20 rastas Pajieslio kaime, prie Šušvės upės. Vaikiną pastebėjo vienas vietinių ir pranešė policijai. 

Penkiolikametis Mindaugas Terentjevas antradienį, apie 18 val., išėjo iš savo namų Akademijoje.

Jaunuolio paieškoms mestos didelės pajėgos. „Vaikino paieškas vykdo visos rajono tarnybos. Trečiadienio rytą su Akademijos gimnazijos bendruomene, vietiniais gyventojais buvo apžiūrėtos netoli esančios apylinkės. Į paieškas yra įsitraukusios visos gelbėjimo tarnybos – tiek ugniagesiai, tiek ir policijos pareigūnai“, – sakė jaunuolio paieškos operacijai vadovaujantis Kėdainių rajono policijos komisariato vyr. tyrėjas Vaidas Rudelis.

Trečiadienį paieškose dalyvavo ir policijos kinologai su tarnybiniais šunimis, ugniagesiai gelbėtojai pradėjo vandens telkinių žvalgybą – Dotnuvėlės upės tvenkinyje galimai paskendusio paauglio nerasta.

„Stebėjimo laukas – labai platus. Sunku pasakyti, kur vaikinas galimai nuėjo, tad turime labai plačią paieškų teritoriją“, – sakė tyrėjas.

Vaikino paieškoms pasitelkti viešojo saugumo pareigūnai bei tarnybiniai šunys.

Vaikino paieškoms pasitelkti viešojo saugumo pareigūnai bei tarnybiniai šunys.

Trečiadienį, po skubaus pasitarimo Kėdainių rajono policijos komisariate, buvo nuspręsta kviestis pasieniečių sraigtasparnį. Jis į Kėdainius atskrido apie 17 val. Sraigtasparnyje įmontuota speciali šilumą fiksuojanti įranga padės vaikino ieškoti iš oro.

Ketvirtadienį, nuo pat ankstyvo ryto atvyko gausus policijos pareigūnų pastiprinimas iš Kauno.

M. Terentjevas iš namų išėjo po konflikto su globėjais, pas kuriuos pastaruosius aštuonerius metus augo. Vaikino tėveliai – mirę, o globėjais tapę Danutė ir Kęstutis Matkai – artimiausi vaikino giminaičiai.

Prieš išeidamas, vaikinas asmeninių daiktų nepasiėmė, jokio atsisveikinimo raštelio nepaliko. Tyrėjus ypač neramino vaikino kompiuteryje, internetinėje paieškos sistemoje įvestas klausimas, kaip nusižudyti…

Liudininkai teigė matę paauglį dar tą patį vakarą bei trečiadienio rytą, tačiau šimtu procentu įsitikinę nebuvo.

Akademijos gimnazijos, kurioje mokėsi Mindaugas, darbuotojų vertinamas kaip jautrus, pareigingas, pamokas pavyzdingai lankantis mokinys. Tiesa, pedagogai matę, kad vaikinas susidėjęs su romų tautybės kompanija, kuri, esą galėjo padaryti vaikinui blogą įtaką.

Vyr. tyrėjas V. Rudelis tikisi, kad ieškomas jaunuolis netrukus bus rastas.

Vyr. tyrėjas V. Rudelis vadovavo vaikino paieškoms .

Nuo pat ankstyvo ketvirtadienio ryto, dingusiojo paieškos buvo pratęstos. Iš Kauno atvyko 20 viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, kurie yra patyrę tokių dingusių asmenų paieškų dalyviai. Vaikino paieškoms pasitelkti ir kinologai su 5 tarnybiniais šunimis, toliau tvenkinį prie Akademijos gimnazijos žvalgo ugniagesiai.

Vaikinas, išeidamas iš namų, vilkėjo tamsiai mėlynos spalvos sportinį kostiumą (kelnės ir bliuzonas su gobtuvu), avėjo juodus sportinius batelius su oranžinėmis juostelėmis šonuose.

Vaikino paieškoms pasitelkti viešojo saugumo pareigūnai bei tarnybiniai šunys.

Dingusiojo paieškoms pasitelkti ir viešojo saugumo pareigūnai bei tarnybiniai šunys.

Į paauglio paieškas iškviestas pasieniečių sraigtasparnis.

Į paauglio paieškas iškviestas pasieniečių sraigtasparnis.

Panašios naujienos