Kėdainių arenoje finišavo beveik pusmetį vykusios Kėdainių rajono krepšinio pirmenybės. Didžiąją taurę iškovojo „SC-Daumantų“ komanda, po įspūdingos kovos rezultatu 77:73 įveikusi atkakliai besipriešinusią „Herado“ ekipą.

Finalinėse varžybose „Herado“ vyrai užėmė antrąją vietą, o rungtynėse dėl trečiosios vietos triumfavo „Kėdainių“ komanda, nugalėjusi ketvirtoje vietoje likusius „Pašušvio“ krepšininkus.

Pirmenybių nugalėtojams ir prizininkams įteiktos Kėdainių rajono savivaldybės administracijos įsteigtos taurės bei medaliai. Taip pat apdovanotas geriausių finalinio etapo krepšininkų penketukas bei geriausi atskirų pozicijų žaidėjai.

Krepšininkas Laurynas Danielius („SC-Daumantų“ komanda) įvertintas net trijose kategorijose: jis apdovanotas kaip daugiausia taškų pelnęs ir daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas, taip pat pripažintas naudingiausiu sezono žaidėju. Krepšininkas neslėpė, kad jam, kaip ir kitiems komandos pagrindą sudarantiems buvusiems Sporto centro auklėtiniams, šiais mokslo metais tapusiems jau studentais, iki šiol malonu susibėgti įvairioms varžyboms. „Žinoma, kad smagu žaisti su sava komanda, juk tiek metų buvome kartu, – kalbėjo ilgametis vyriausio komandos trenerio Kastyčio Kundroto auklėtinis. – Jaučiu, kad ir komanda, ir aš pats per metus labai patobulėjome, išaugo meistriškumas.“ Komanda šį sezoną taip pat sėkmingai rungtyniavo Regionų krepšinio lygoje, stipriausiame A divizione, kuriame užėmė ketvirtą vietą.

Į simbolinį geriausių finalo žaidėjų penketuką, kartu su Šarūnu Reinartu („Pašušvys“), Medu Kuprijanovu („Kėdainiai“), Aldu Gedeika ir Vainiumi Steponavičiumi („SC-Daumantų“) patekęs „Herado“ ekipos krepšininkas Darius Mackus teigė, kad turnyras buvo puikus. „Daug stiprių komandų, reikėjo labai stengtis iki paties finalo. Sirgaliai taip pat puikiai mus palaikė. Tad nuotaikos – kuo geriausios“, – kalbėjo jaunuolis.

Daugiausia kamuolių atkovojusiu žaidėju tapo Šarūnas Masys („Kėdainiai“).

Kiek anksčiau, kovo 23 d., Kėdainių rajono krepšinio pirmenybių Mažąją taurę iškovojo „Akademijos-Naftrus“ komanda.

„2017-18 metų pirmenybėse iš viso varžėsi keturiolika komandų, iš viso sužaista daugiau kaip aštuoniasdešimt rungtynių. Malonu, kad komandų meistriškumas kyla, tai jautėsi ir finalinėse varžybose, – sakė Gediminas Misius, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos  Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas. – Taigi, ilgi žiemos vakarai sportininkams neprailgo, jie susirinkdavo, žaisdavo krepšinį, turiningai leido laisvalaikį. Na, o dabar mūsų rajono krepšininkų laukia kiti krepšinio renginiai.“

[tribulant_slideshow gallery_id="352"]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.