Policija nustatė ir sulaikė plėšimu ir užpuolimu įtariamus jaunuolius.

Policija nustatė ir sulaikė plėšimu ir užpuolimu įtariamus jaunuolius.

Praėjusią parą Kėdainių rajono policijos komisariate registruoti du plėšimai. Šiuose incidentuose „pasižymėjo“ krašto jaunuoliai.

Spalio 19-ąją, pirmadienį, apie 21.30 val. Kėdainiuose, prie Šėtos gatvėje esančios degalinės, keturi jaunuoliai sumušė 63 metų vilnietį. Jaunuoliai jį ne tik mušė rankomis, bet ir spardė kojomis. Be to, pagrobė mobiliojo ryšio telefoną bei piniginę su pinigais ir dokumentais. Dėl patirtų sužalojimų vyriškis išvežtas tyrimams į Kauno klinikas. Tyrimo metu nustatyti įtariamieji: du septyniolikamečiai kėdainiečiai bei vienas 24 metų jaunuolis taip pat iš Kėdainių. Jie uždaryti į areštinę. Ketvirtas užpuolikas ieškomas.

Tą pačią dieną dar vienas ciniškas apiplėšimas įvyko Krakių miestelyje, Dariaus ir Girėno gatvėje. Į policiją kreipėsi 49 metų vyras teigdamas, kad vidury dienos, apie 13 val. jį pasivijo iš matymo pažįstamas jaunuolis. Jis savavališkai iš kelnių kišenės ištraukė butelį alaus. Pusamžiui vyrui pasipriešinus, užpuolikas ranka penkis kartus sudavė į veidą, o vyrui pargriuvus – dar dešimt kartų spyrė į įvairias kūno vietas. Vyras buvo spardomas tol, kol prarado sąmonę.

Atsigavęs vyras kišenėje pasigedo „Šnekoriaus“ alaus butelio. Patirtą žalą jis įvertino 0,85 Eur. Netrukus nustatytas įtariamasis – nepilnametis (gimęs 1999 metais), gretimo Milvydų kaimo gyventojas. Jis uždarytas į Kėdainių areštinę.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.